MMA VIP

(VIDEO) Nokaut w pierwszej rundzie! Kazik Klimat Kartel dostał lekcję boksu od Rafała Jackiewicza!

Za nami kolejny pojedynek gali MMA-VIP 4. Tym razem raper, który wszedł na zastępstwo, zmierzył się z zawodowym pięściarzem.

Rafał Jackiewicz postanowił zawalczyć w organizacji Marcina Najmana i ponownie spróbować swoich sił w formule MMA. W przeszłości walczył w KSW i na gali Jeb Show a jego bilans to 1-1. Jego rywal „Krycha UFC” postanowił jednak wycofać się z walki po aferze związanej z Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim.

W zastępstwo wskoczył Wojciech Ochnicki znany jako „Kazik Klimat Kartel”. Stanął przed wyjątkowo trudnym zadaniem, gdyż pojedynek odbył się nie w MMA, a w boksie. Raper miał sporą przewagę pod względem warunków fizycznych, jednak ogromne doświadczenie było po stronie Jackiewicza.

Pięściarz stoczył ponad 80 zawodowych pojedynków. Jest także polskim rekordzistą pod względem przewalczonych rund. Raper postanowił jednak rzucić mu wyzwanie i za pośrednictwem social mediów wypowiedział się o nim w ostrych słowach – Ciebie Jackiewicz też k*rwa pseudobokserku zawodowy. Też zapraszam cię na walkę, cioto jeb*na.

Pomiędzy rywalami nie było jednak konfliktu. Podczas wczorajszego ważenia nie zobaczyliśmy złej krwi. Zawodnicy stanęli twarzą w twarz, po czym podali sobie ręce.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman prezentuje formę przed powrotem do klatki: "Czy to Lennox? Czy to Mike? Nie! To Marcin Najman!"

RELACJA

RELACJA

Runda 1:

Od początku bardziej aktywny Kazik Klimat Kartel wywiera presję. Jackiewicz unika ciosów albo przyjmuje je na gardę. Pięściarz z czasem zaczyna się rozkręcać i coraz częściej trafia rywala pojedynczymi ciosami. W końcu wyprowadza mocne uderzenie, po którym raper pada na deski! Sędzia zaczyna liczyć, jednak wygląda na to, że to koniec starcia. Kazik Klimat Kartel podnosi się i opiera o siatkę. Arbiter woła go do siebie, jednak ten nie jest w stanie ustać na miękkich nogach! Jackiewicz zwycięża pojedynek!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.