GROMDA

(VIDEO) „Niedźwiedź” wraca na GROMDA 10! „Wnioski? Dla mnie walka to walka.”

Już dziś odbędzie się jubileuszowe show – GROMDA 10! Największa w Polsce federacja walk na gołe pięści powraca z kolejną galą, a na niej zobaczymy najtwardszych fighterów!

Tutaj znajdziesz wyniki ważenia oraz losowanie przed jutrzejszą galą – GROMDA 10 – Ważenie i losowanie. Intensywny face to face „Don Diego” i „Vasyla”!

Turniej o 100 tysięcy i walki finalistów na GROMDA 10!

Dzisiejszego wieczoru w piątek 2 września powraca krwawy piątek! GROMDA 10 to oczywiście emocjonujące i brutalne pojedynki pomiędzy najlepszymi zawodnikami walk na gołe pięści. Na GROMDA 10 PPV zobaczymy zarówno tradycyjny turniej o 100 tysięcy złotych, jak i inne specjalne Superfighty.

Mateusz Kubiszyn podejmie Vasyla Halycha w zawodach, które wyłonią prawdziwego mistrza. „Don Diego” lub ukraińskiego bijoka będzie potem czekała kolejna ciężka przeprawa w finale – z Łukaszem Parobcem, bądź międzynarodowym championem federacji, Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć wraca na GROMDA 10!

Do startów powraca Mateusz Kopeć. Popularny „Niedźwiedź”, który pokonał między inny „Górala”, na gali GROMDA 10 wystąpi w Superfight’cie. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w federacji Liam „Dangerous” Davies.

Sprawdź!  "Gleba" chce walki z Kubiszynem! "Papierowy mistrz. Chłopaki z GROMDY zmienili o nim zdanie. To byłaby łatwa walka"

Dla Kopecia będzie to dopiero drugi pojedynek w tym roku kalendarzowym. W marcu pojawił się na GROMDA 8, gdzie przegrał po ciężkim boju z Łukaszem „Brodaczem” Załuską. Już na ważeniu było widać głód walki w oczach „Niedźwiedzia”!

Może dłuższa przerwa zrobiła swoje. W zeszłym roku walczyłem przez dwa miesiące, teraz jednak minęło prawie pół roku. Jest naprawdę duży po walce, zwłaszcza po ostatniej porażce… zależy mi na wygranej. – powiedział w rozmowie z Fansportu TV.

Mateusz Kopeć wspomniał też ostatnie starcie z Załuską. Przyznał jednak, że nie traktuje tamtego starcia jako „ciężkiej lekcji”, po której odrobił już „pracę domową”. „Niedźwiedź” każdy pojedynek traktuje indywidualnie.

Było pięć rund, od początku był kocioł, cały czas były wymiany… Jakie wnioski wyciągnąłem? „Brodacz” też był mocnym zawodnikiem, też był doświadczony, już walczył nie raz. Też walczył z dobrymi zawodnikami…. Ciężko powiedzieć, czy jakieś wnioski wyciągnąłem. Dla mnie walka to walka. Do każdego zawodnika podchodzę inaczej, a do każdej walki podchodzę indywidualnie.

Sprawdź wywiady z zawodnikami GROMDY:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.