MMA

(VIDEO) Najman prezentuje formę. Kibice komentują: „Dawać rewanż z Saletą, a potem eliminator do walki z Furym”

Marcin Najman zaprezentował formę przed powrotem do klatki. Coraz mniej kibiców chce jednak oglądać jego zmagania w sportach walki.

„El Testosteron” to freak fighter, który nie cieszy się dobrą opinią. Znaczna większość widzów chce oglądać jego porażki i mocno krytykuje go w social mediach. Po ostatnim starciu z Pawłem Jóźwiakiem Internauci nie ukrywają jednak, że nie są już zainteresowani starciami Najmana.

Do wspomnianego starcia doszło na gali WOTORE 6. „El Testosteron”, który w sportach walki jest od 2001 roku, bił się w boksie, kickboxingu oraz MMA, zmierzył się z debiutującym prezesem FEN. Dla Jóźwiaka była to pierwsza walka w życiu, a mimo to Najman nie miał najmniejszych szans.

Wiele osób oskarża go nawet o to, że podłożył się w walce i przez to poniósł porażkę w zaledwie 15 sekund. Jak jednak sam zapewniał, żaden rywal nie trafił go nigdy tak czysto i tak mocno, jak Paweł Jóźwiak.

Najman trenuje do walki z Murańskim?

Mimo kolejnej porażki dopisanej do swojego rekordu Najman nie zamierza kończyć kariery i przygotowuje się do następnej walki, być może z Jackiem Murańskim. Na swoich social mediach opublikował nagrania z treningów, jednak nie zostały one odebrane pozytywnie przez kibiców.

Sprawdź!  Marcin Najman będzie tworzył nowe gwiazdy? Zdradził szczegóły swoich wykładów!

Pod materiałami pojawiło się wiele mocnych komentarzy. Jeden z Internautów porównał go także do Pudzianowskiego:

– 13 lat temu odbyła się walka Pudzian-Najman. Obaj startowali z poziomu zero, tyle że Najman miał jakieś doświadczenie w boksie. Teraz Pudzian jest na szczycie w KSW i zawalczy z legendą MMA, a Marcinek dalej jest zerem. Ale podobno już nie te lata. Sęk w tym, że Pudzian starszy.

Inny natomiast zażartował i napisał:

– Ta szybkość, ta precyzja. Dawać rewanż z Saleta a potem jakiś eliminator do walki z Furym.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Wyniki ważenia przed UFC Vegas 23: Mateusz Gamrot w limicie! Dwóch zawodników nie zrobiło wagi.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.