GROMDA

(VIDEO) Czas na krwawą ucztę! GROMDA zapowiada kolejne wydarzenie

Już tylko tydzień dzieli nas od kolejnego krwawego piątku! Na GROMDA 11 odbędzie się kolejny pojedynek wielkiego finału, a emocje zapewnią superfighty oraz klasyczny turniej.

Turniej i pojedynki finalistów na gali GROMDA 11

2 grudnia GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na jedenastej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Poza turniejem czekają na nas superfighty oraz walki finalistów. Do ringu powróci m.in. ulubieniec kibiców, czyli Rafał „Łazar” Łazarek, zobaczymy również w akcji Łukasza „Brodacza” Załuskę, Bartłomieja „Kruszynę” Bielasa oraz debiutantów. Wszystkie nazwiska uczestników GROMDA 11 poznamy już niedługo.

Zwycięzca pierwszego półfinału wielkiego finału zwycięzców turniejów, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, będzie na pewno bacznie przyglądał się pojedynkowi Łukasza Parobca z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „Balboa” ma już pierwszy mistrzowski pas federacji, a teraz zrobi wszystko, by pokazać wszystkim kto jest najtwardszym bijokiem.

-> OGLĄDAJ GROMDA 11 NA ŻYWO

Czas na krwawą ucztę!

Jak zawsze organizacja przygotowała klimatyczną zapowiedź zbliżającego się wydarzenia. Wideo odbiega lekko od poprzednich, jednak nie brak typowej dla GROMDY otoczki! Zobaczyć można między innymi „Brodacza”, „Don Diego”, „Balboę”, czy oczywiście samego prezesa, Mariusza Grabowskiego.

Sprawdź!  Mocne słowa trenera Raubo w zapowiedzi GROMDA 13: "Gó*no znaczą, ale będą krzyczeć, to każdy o nich usłyszy"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.