KSW

(VIDEO) Najlepsze nokauty i poddania bohaterów gali KSW 62

Już dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się 62 gala największej polskiej organizacji MMA. W main evencie czeka nas pojedynek pomiędzy Szymonem Kołeckim a Akopem Szostakiem.

Na karcie walk znalazło się dziewięć pojedynków. W klatce KSW zobaczymy aż 5 debiutantów, w tym Filipa BradariciaTomasza SararęBorysa BorkowskiegoLom-Ali Eskijewa i Gilbera Ordoneza.

Początkowo Tomasz Sarara miał zmierzyć się z Vladimirem Tokiem, z którym lata temu walczył w kick-boxingu. Polak po kontrowersyjnej decyzji przegrał starcie, jednak jak wielokrotnie zaznaczał, nie czuje się przegrany, gdyż to jego ręka powinna powędrować w górę. Niestety zaledwie dzień przed galą okazało się, że Tok wypada z walki, a na jego miejsce wskoczył Filip Bradarić.

Ciekawie zapowiada się rewanż Andrzeja Grzebyka Mariusem Zaromskisem. Do pierwszej walki tych zawodników doszło na gali KSW 56. Starcie niestety zakończyło się po pierwszej rundzie z powodu kontuzji Polaka. Grzebyk po jednym z kopnięć złamał piszczel.

W main evencie zobaczymy dość kontrowersyjny pojedynek pomiędzy Akopem Szostakiem Szymonem Kołeckim. Pomiędzy zawodnikami jest ogromna różnica, jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności. Nikt nie ma wątpliwości, że Kołecki powinien tę walkę wygrać przed czasem.

Sprawdź!  KSW 91: Brichta vs Mircea o tymczasowy pas wagi lekkiej!

DARMOWY ZAKŁAD NA GALĘ KSW62

Rejestrując się u bukmachera STS – TUTAJ – Otrzymasz 29 złotych darmowego depozytu oraz zakład bez ryzyka do 200 złotych.

–> Darmowy zakład na KSW 62 <–

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.