FEN

(VIDEO) Nagranie z kłótni Oknińskiego z Oleksiejczukiem! „Człowiek ma rację, ale tumany twardo na swoim…”

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy po informacji, że trener Mirosław Okniński zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk po ostatniej gali Fight Exclusive Night. Pojawiło się właśnie nagranie, na którym widzimy Oknińskiego wymieniającego swoje uwagi z Michałem Oleksiejczukiem.

W ostatnim pojedynku na gali FEN 37 Cezary Oleksiejczuk, czyli młodszy z braci zdobył mistrzowski tytuł w kategorii półśredniej. Sięgnął po niego w wieku 21-lat po pięciorundowym starciu z Aigunem Akhmedovem.

Po gali w mediach społecznościowych trener Okniński napisał, że kończy współpracę z Cezarym i Michałem – „Od dnia dzisiejszego nie prowadzę braci Oleksiejczuk. Razem zrobiliśmy mega progres. Michał i Czarek Oleksiejczuk są super zawodnikami. Życze im dużo sukcesów. Mają swój pomysł na treningi, ja nie mam siły…”

W komentarzu zapewnił, że nie jest to żaden żart, ani sposób na promocję, Kibice bowiem nie mogli uwierzyć, że nie jest dłużej trenerem braci Oleksiejczuk. Co więcej, w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów nie będzie już dłużej trenować Bartosz Szewczyk. Początkowo Okniński pisał również o Robercie Bryczku, jednak później edytował swój wpis.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA. Wielki awans "Gamera" w P4P, debiuty Figlaka, Szczepaniaka i Oniszczuka

Jestem po ciężkiej chorobie, nie zamierzam kłócić się z zawodnikami, jeżeli zawodnik, który ma 26 lat, chce zastąpić mnie jako trenera, bo uważa, że wie lepiej, to ustępuje miejsca. Nie będę walczył o głos w narożniku, po prostu rezygnuje ze współpracy, bardzo się ciesze z tego, co razem dokonaliśmy. Nie będę patrzył, jak ktoś udziela niewłaściwych rad w narożniku.

Kłótnia Oknińskiego i Michała Oleksiejczuka

Kibice wiedzieli i spodziewali się, że coś jest nie tak, ponieważ podczas walki Cezarego Oleksiejczuka na ostatniej gali FEN 37 było widać nieporozumienia pomiędzy trenerem Mirkiem, a pozostałymi osobami z teamu.

Do tych słów odniósł się sam trener, który przy okazji udostępnił nagranie z ostatniej kłótni.

To jest prawda. Ja ustaliłem plan z Czarkiem, jak do mnie przyjeżdżał na treningi wszystko było ustalone, a przed walką dowiedziałem się od trenera Ivana i Michala, że oni mają inny plan. Oczywiście podczas walki okazało się, że ich plan jest totalnym dnem, a mój plan działa. Wystarczyło mnie słuchać, a walka byłaby wygrana przed czasem. – napisał Okniński.

Sprawdź!  Ranking polskich zawodników MMA

Dodając – „To tak jak dwóch trenerów od stójki chce, żeby boksować z zapaśnikiem. Mój plan się sprawdził, ale dwa tumany nawet nie przeprosili. K*rwa człowiek ma rację, ale tumany twardo na swoim.”

To jest film z momentu jak się dowiedziałem o nowej taktyce dla Czarka. Pełen profesjonalizm

WIDEO:

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.