GROMDA

(VIDEO) Nabuzowany Vasyl Halych chciał przepchnąć Kubiszyna! „Rozszarpię go!”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą GROMDA 10. Zawodnicy turniejowi poznali swoich przeciwników. Wszyscy rywale stanęli także twarzą w twarz.

Tutaj znajdziesz wyniki ważenia oraz losowanie przed jutrzejszą galą – GROMDA 10 – Ważenie i losowanie. Intensywny face to face „Don Diego” i „Vasyla”!

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów, do którego dojdzie na innej gali Bartłomiej „Balboa” Domalik  zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zawalczą w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

Sprawdź!  Gwiazda KOTS wraca do Polski! "The Savage" bił się na WOTORE, teraz zawalczy w GROMDZIE!

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Vasyl Halych twarzą w twarz z Mateuszem Kubiszynem

W walce wieczoru dojdzie do starcia zwycięzców wielkiego finału. Vasyl Halych zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. Pierwszy z zawodników wniósł dzisiaj na wagę 95 kg, natomiast „Don Diego” był cięższy o 1,7 kg.

Fighterzy stanęli także twarzą w twarz, a bojowo nastawiony Vasyl najpierw próbował wystraszyć Kubiszyna. Ten jednak nawet nie drgnął, gdy rywal machnął ręką. Pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań i było widać ogromne emocje.

Halych chciał nawet przepchnąć „Don Diego”, ale ten zachował spokój i nie dał się sprowokować. Jedynie zaczął śmiać się z zachowania swojego przeciwnika, który próbował wejść Kubiszynowi do głowy. Kilkukrotny mistrz świata w kickboxingu zawsze jednak potrafi opanować emocje i nie puszczają mu nerwy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Dość że powinieneś być w miejscu i bronić swojej ojczyzny to tak traktujesz przyjaciela z Polski który wam pomógł, nie masz jaj by tam wrócić widać :))) góra don Diego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.