FAME MMA

(VIDEO) Murański prezentuje łokcie przed walką z Tańculą! „Arek, będą łokcie dla ciebie i tego drugiego szczura”

Już na gali FAME 15 ostatecznie zostanie wyjaśniony konflikt pomiędzy rodziną Murańskich i Arkadiuszem Tańculą. Dwa pojedynki na jednej gali powinny zakończyć trwającą od dawna wojnę freak fighterów.

Na kolejnej edycji FAME dojdzie do dwóch głośnych rewanżów. Tańcula postanowił stoczyć aż dwa starcia jednego wieczoru. Najpierw zmierzy się z Mateuszem Murańskim, a następnie z jego ojcem Jackiem. Jeśli jednak nie będzie w stanie wyjść do klatki, zastąpi go zawodnik rezerwowy.

W pierwszych pojedynkach z Murańskimi dwukrotnie zwyciężył Tańcula. Z Mateuszem stoczył wyrównane starcie, które zakończyło się decyzją sędziowską, natomiast Jacka całkowicie zdominował i brutalnie rozbijał przez cztery rundy. Bezradny debiutant na zmianę łapał się siatki i gryzł „Aroya”, aż w końcu został zdyskwalifikowany.

Jacek Murański zapowiada walkę z Arkadiuszem Tańculą

Tym razem przebieg pojedynków ma wyglądać inaczej, gdyż Mateusz jest bardziej doświadczony oraz skupiony na przygotowaniach, a jego ojciec wyjdzie do klatki w pełni zdrowy. Na swoich social mediach stary Murański opublikował nagranie, w którym zwrócił się do swojego rywala.

Przekazał, że w klatce rzymskiej będzie miał okazję w końcu zaprezentować słynne łokcie, których wciąż nie mieliśmy okazji oglądać ani w walce Jacka, ani jego syna.

Sprawdź!  (VIDEO) "Popek" ostro przed walką z Normanem Parke! "Jesteś ku*wa martwy! Dojadę cię ku*wa!"

– Arek, Arek, Arek Tańcula. Widzimy się na 15 gali FAME. Będą łokcie i dla tego drugiego szczura, tak zwanego rezerwowego, mam pewność, że on też wejdzie do klatki, również będą łokcie – powiedział Murański, który następnie zaprezentował nagranie z treningu.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.