UFC

Gamrot o najtrudniejszym i najłatwiejszym rywalu w rankingu kategorii lekkiej

Mateusz Gamrot w ostatnim wywiadzie wskazał najłatwiejszego i najtrudniejszego rywala kategorii lekkiej, który aktualnie znajduje się w klasyfikacji TOP 10.

Były mistrz KSW ma za sobą bardzo trudny pojedynek z Armanem Tsarukyanem. Po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję awansował w rankingu i aktualnie zajmuje 9 pozycję. Teraz przed Gamrotem same głośne pojedynki z najmocniejszymi zawodnikami dywizji.

Gamrot wskazuje najtrudniejszego i najłatwiejszego rywala

Podczas ostatniego programu Hejt Park na Kanale Sportowym Mateusz Gamrot uznał, że Islam Makhachev prawdopodobnie jest najtrudniejszym rywalem, który wyprzedza go w rankingu kategorii lekkiej:

– No to Islam pewnie, bo zapasy, bo duży, bo naprawdę dobrze wygląda z walki na walkę, widać, że jest głodny, chce tego sukcesu, więc wydaje mi się, że on jest najmocniejszy. Generalnie każdy z tych zawodników ma coś, czym może wygrać. Ale najtwardszy? No Islam.

Natomiast jeśli chodzi o zawodnika, który mógłby sprawić najmniej problemów, to „Gamer” wskazał Justina Gaethjego, któremu rzucił wyzwanie po ostatnim zwycięstwie nad Tsarukyanem.

– Gaethje. Każdy ma coś, czym może wygrać, ale każdy ma też lukę, więc patrząc po tych wszystkich, to… Chyba tak – Gamrot przyznał jednak, że jeśli chodzi o stójkę, to Gaethje jest prawdziwym rzeźnikiem.

Sprawdź!  Doniesienia: Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Jak idziesz z nim na chamską, twardą wymianę, ale w ostatnich walkach każdy, kto chciał, to go przewrócił, więc patrzę pod tym aspektem technicznym, techniczno-sportowym, raczej bym go przewrócił.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.