FAME MMA

(VIDEO) Murański ostro o Popku! „Na ulicy bym go opluł. Urodził się gó*nem i zdechnie jak gó*no”

W ostatnim wywiadzie Mateusz Murański odniósł się do mocnych słów „Popka”. Freak fighter chce wyjaśnić swój konflikt z raperem w klatce.

Pomiędzy „Muranem” i „Popkiem” od dawna jest sporo złej krwi, mimo że początkowo byli w dobrych relacjach. Nie szczędzą sobie bardzo mocnych wyzwisk i obraźliwych słów. Zarówno Mateusz, jak i jego ojciec Jacek chcieliby zmierzyć się raperem w MMA i zakończyć ten temat.

„Popek” wielokrotnie wspominał jednak, że żadne pieniądze nie przekonają go do walki z Murańskimi. Raper podczas F2F przed ostatnią walką przyznał:

– Kim oni w ogóle są? Przecież oni się bić nie umieją. Widziałem jego walkę. Przecież to było… Instruktor krav magi? Co to, ku**a, jest? Nawet jednego ciosu nie zadawał. To już wolę wpier**l od Normana Parke’a dostać. Nie będzie wstydu. A szarpać się z tymi zerami? Nie, nawet za milion dolarów.

Murański ostro o „Popku”

W ostatniej rozmowie z Tomaszem Sararą raper ponownie został zapytany o konflikt i zszokował swoją odpowiedzią, mówiąc:

Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo ku*wa, skacząc z mostu razem ze swoją mamą ku*wa.

Do tych słów odniósł się Mateusz, który udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl. Przyznał, że zamierza zmiażdżyć rapera w klatce:

Sprawdź!  Murański o walce z mistrzem FAME: "Jestem w stanie zejść do niższej kategorii i odebrać pas Kubańczykowi"

– Ja mam konflikt z trzema osobami, jest to Tańcula, Szeliga, który się pod niego podpiął, nie nazwałbym tego konfliktem, ale chętnie bym się z nim zmierzył, Alan i ten śmieć „Popek”. Jakbym go zobaczył na ulicy, to bym go opluł, a w klatce mam ochotę go zmiażdżyć. Nienawidzę go. Urodził się gównem, żyje jak gówno i zdechnie jak gówno.

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Mocna reakcja Najmana na słowa Łaszczyka! "Słyszałeś trenera Raubo? Zanim zaczniesz się przy***rdalać, to wypadałoby, żebyś się zważył"
Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.