FAME MMA

Trener Raubo o walce Ferrari vs Łaszczyk: „Cięższy palnie w łeb i może być nieszczęście. Zanim z kimkolwiek chcesz się bić, najpierw…”

Trener Zbigniew Raubo zabrał głos w sprawie main eventu gali FAME 17, czyli pojedynku pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Kamilem Łaszczykiem.

Do tego zestawienia dojdzie już 3 lutego, a dla zawodowego pięściarz, który ma na koncie 32 zwycięstwa, będzie to debiut w klatce MMA. Pod tym względem „Ferrari” ma przewagę doświadczenia, a także warunków fizycznych, gdyż jest wyższy i będzie sporo cięższy od Łaszczyka.

Trener Raubo o main evencie FAME 17

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl trener Zbigniew Raubo przyznał, że kilogramy mogą zrobić naprawdę dużą różnicę i nie bez powodu w zawodowym sporcie są kategorie wagowe. Przyznał, że pomijając technikę, samą przewagą warunków fizycznych „Ferrari” może sprawić dużą niespodziankę.

– Ja swego czasu zawsze chciałem bić Staszka Łakomca, a Staszek mi powiedział: „Słuchaj, zanim z kimkolwiek chcesz się bić, najpierw go zważ. Jak ona waży więcej, to siedź na dupie po cichu i się nie rzucaj, bo to się może źle skończyć”. Stasiu to powinien powiedzieć Łaszczykowi.

– To nie jest takie, że wyjdzie chłop 60 kg i znokautuje chłopa, co waży 100 kg. To nie jest tak. Jak trafi, to może, a jak nie trafi? I cięższy palnie w łeb, to może być nieszczęście. Gdyby to nie miało znaczenia, to ja bym Staszka cały czas lał. Wszystkim tym odważnym proponuję to samo. Nie rzucajcie się, bo spadnie 80-90 kg na łeb i może być pozamiatane.

Cały wywiad z trenerem Raubo znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Ostra wymiana zdań pomiędzy Najmanem i Boxdelem! "Dla mnie Najman to je**ny śmieć"

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.