FAME MMA

[VIDEO] Mistrz zaatakował „Ferrariego”! Mocne zarzuty: „Oszukałeś wszystkich!”

Na wczorajszym programie „Cage” przed Fame MMA 17 gościł między innymi Amadeusz „Ferrari” Roślik. Freak fighterowi niewygodne fakty przytoczył aspirujący do bycia podwójnym mistrzem w federacji Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka.

Kolejna gala największej polskiej federacji freak fight odbędzie się już 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. Kartę walk FAME 17 zamknie starcie skonfliktowanych „Ferrariego” oraz Kamila Łaszczyka. Dla niepokonanego w zawodowym boksie „Szczurka” będzie to oczywiście debiut zarówno w organizacji, jak i mieszanych sztukach walki. Amadeusz tymczasem wejdzie do klatki niesiony dwoma imponującymi wygranymi przed czasem z rzędu.

Wcześniej wyłoniony zostanie również nowy mistrz kategorii średniej. O zawakowany w ubiegłym roku pas zmierzą się Arkadiusz Tańcula i obecny champion wagi półśredniej, Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Ten ostatni w przypadku wygranej zostanie pierwszym męskim champ-champem w historii Fame MMA.

„Wiewiór” zaatakował „Ferrariego”!

Na programie „Fame Cage” gościł między innymi „Ferrari”, a jednym z tematów były wymagania stawiane przez jego rywala. Freak fighter bowiem oprócz zrobienia limitu 77,1 kg na ceremonii ważenia, dnia następnego do godziny 16:00 nie może ważyć więcej, niż 82 kg.

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Okniński potwierdza kolejny debiut we freakach! "Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Jesteś w strachu!"

Roślik zdradził też, że wymagań było naprawdę sporo i negocjacje były bliskie negatywnemu rozstrzygnięciu. Koniec końców Amadeusz przystał na wszystkie punkty Kamila i jego menedżera.

Z tymi wymaganiami, to chyba uczył się od ciebie, co? – Wypalił nagle „Wiewiór”.

Mistrz wagi półśredniej i „Ferrari” mierzyli się już ze sobą ponad dwa lata temu. Wiewiórka zwyciężył wówczas przez jednogłośną decyzją sędziów. Maks przypomniał Amadeuszowi, jakie on sam miał żądania w przeszłości.

Jak mieliśmy walczyć zacząłeś nagle stawiać jakieś dziwne wymagania, zmieniać kategorie wagowe, zmieniać na ostatnią chwilę rękawic i w ogóle. A z „Polakiem” to co? Jak walczyłeś teraz w boksie? Zmieniłeś w ogóle wszystko na boks i tak naprawdę oszukałeś wszystkich.

Jak walczyłeś ostatnio z „Polakiem” to oszukałeś wszystkich, bo wyszedłeś na konferencję i na konferencji mówiłeś, że ty w ogóle nie chcesz tej walki i że federacja cię zmusza do walki. A prawda jest taka, że ty chciałeś wcześniej tej walki i stawiałeś warunki federacji takie, jak właśnie później postawiłeś na konferencji i tylko powiedziałeś na konferencji, że nie chcesz walczyć. To była twoja strategia negocjacyjna i oszukałeś wszystkich i wytargowałeś sobie swoje warunki robiąc z federacji tych złych.

„Ferrari” odpowiedział oczywiście swojemu dawnemu przeciwnikowi. Całą sytuację możecie obejrzeć poniżej.

Sprawdź!  Fame MMA 17 ZA DARMO - Studio i pierwsza walka. Gdzie oglądać na żywo?

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.