MMA

Norman Parke zadebiutuje w walkach na gołe pięści? Zwrócił się do kibiców z Polski!

Wygląda na to, że Norman Parke niedługo powróci do Polski, żeby stoczyć kolejny pojedynek. Tym razem być może zadebiutuje w nowej formule.

„Stormin” ma już na swoim koncie walki w kilku polskich organizacjach. Bił się dla KSW, EFM, FAME czy Prime. W większości przypadków popadł w konflikt z włodarzami i spalił za sobą mosty. Irlandczyk pokłócił się z Martinem Lewandowskim, został wyrzucony z FAME, a ostatnim razem ogłosił, że wycofuje się z udziału Prime zaledwie kilka dni przed galą.

Norman Parke zawalczy na gołe pięści?

Jakiś czas temu „Stormin” zwrócił się do polskich kibiców i przekazał im, że niedługo stoczy swój kolejny pojedynek. Jeśli ma być to starcie freakowe, to Irlandczykowi została jedynie federacja High League, z którą nie miał jeszcze okazji współpracować.

Co ciekawe, za pośrednictwem swoich social mediów zapytał fanów z Polski, czy chcieliby zobaczyć go w walce na gołe pięści. Warto wspomnień, że Parke już wcześniej mówił o tym, że dostał ofertę m.in. od federacji BKB, jednak ostatecznie jej nie przyjął.

Sprawdź!  Mocne słowa Oknińskiego w stronę Szyszki! "Wstyd dla Legii. Młodzi Legioniści pewnie się wstydzą"

Jeśli zamierza stoczyć walkę w Polsce, zapewne dojdzie do niej na gali GROMDA, WOTORE lub The War. Właściciel tej ostatniej federacji Denis Załęcki już wcześniej proponował Irlandczykowi starcie na gołe pięści.

– Siemka, czy chcielibyście mnie zobaczyć w walce na gołe pięści? Wkrótce więcej informacji. Jeżeli jakaś firma chciałby zostać moim sponsorem w następnej walce, odezwijcie się – zapewne niedługo poznamy więcej szczegółów.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.