MMA

Norman Parke zadebiutuje w walkach na gołe pięści? Zwrócił się do kibiców z Polski!

Wygląda na to, że Norman Parke niedługo powróci do Polski, żeby stoczyć kolejny pojedynek. Tym razem być może zadebiutuje w nowej formule.

„Stormin” ma już na swoim koncie walki w kilku polskich organizacjach. Bił się dla KSW, EFM, FAME czy Prime. W większości przypadków popadł w konflikt z włodarzami i spalił za sobą mosty. Irlandczyk pokłócił się z Martinem Lewandowskim, został wyrzucony z FAME, a ostatnim razem ogłosił, że wycofuje się z udziału Prime zaledwie kilka dni przed galą.

Norman Parke zawalczy na gołe pięści?

Jakiś czas temu „Stormin” zwrócił się do polskich kibiców i przekazał im, że niedługo stoczy swój kolejny pojedynek. Jeśli ma być to starcie freakowe, to Irlandczykowi została jedynie federacja High League, z którą nie miał jeszcze okazji współpracować.

Co ciekawe, za pośrednictwem swoich social mediów zapytał fanów z Polski, czy chcieliby zobaczyć go w walce na gołe pięści. Warto wspomnień, że Parke już wcześniej mówił o tym, że dostał ofertę m.in. od federacji BKB, jednak ostatecznie jej nie przyjął.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Gamrot kontra Islam Makhachev na UFC 267? Norman Parke komentuje. "To niesamowicie dobre zestawienie"

Jeśli zamierza stoczyć walkę w Polsce, zapewne dojdzie do niej na gali GROMDA, WOTORE lub The War. Właściciel tej ostatniej federacji Denis Załęcki już wcześniej proponował Irlandczykowi starcie na gołe pięści.

– Siemka, czy chcielibyście mnie zobaczyć w walce na gołe pięści? Wkrótce więcej informacji. Jeżeli jakaś firma chciałby zostać moim sponsorem w następnej walce, odezwijcie się – zapewne niedługo poznamy więcej szczegółów.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.