FAME MMA

(VIDEO) „Matrix” ostro o Alanie Kwiecińskim! „Jak się przysadzi, to go zgaszę na miejscu!”

Michał „Matrix” Królik nie zapomniał zachowania Alana Kwiecińskiego względem jego kolegi. Niepokonany w walkach na gołe pięści zawodnik w ostrych słowach skomentował freak fightera!

Kickboxera Michała „Matrixa” Królika mieliśmy okazję oglądać w akcji między innymi w kwietniu bieżącego roku, gdy na gali WOTORE 5 stoczył rewanż na gołe pięści z Bartoszem Batrą. Zawodnik potrzebował zaledwie 30 sekund, aby brutalnie rozbić i znokautować swojego przeciwnika.

Przed miesiącem z kolei „Matrix” na Instastory skierował bezpośrednią wiadomość do Alana Kwiecińskiego, który miał odrzucić propozycję walki. „Alanik” w ostatnim czasie stał się niejako wrogiem publicznym numer 1 – o byłym gwiazdorze Warsaw Shore nieprzychylnie wypowiadali się niejednokrotnie Denis Załęcki, czy Mateusz Murański, którzy pokonali go jeszcze w tym roku. Do grona krytyków Kwiecińskiego dołączył Królik:

– No i co? Ty ku*wa obsrańcu! Mój kolega mógł cię wyjaśnić, to pierdo**sz, że nie będziesz walczył z no namem. Ty jesteś po prostu obsrany ku*wa. Kwieciński, bo o tobie mowa, dostałeś propozycję na MMA Atack i ty gadasz, że z no namem? Ten no name by cie rozpier**lił w 3 sekundy. Ty kur*a parcho wstrętna!

„Matrix” ostro o „Alaniku”!

W rozmowie z Fansportu TV „Matrix” sprostował, że propozycja walki z „Alanikiem” nie była skierowana do niego samego, lecz do klubowego kolegi. Kickboxer zdradził też, że Krzysztof Mariańczyk niemal natychmiast przyjął walkę z Kwiecińskim, jednak – jak już wiemy – ten zrezygnował.

Sprawdź!  "Szalony Reporter" ostro o negocjacjach walki z Murańskim! "Tam nie ma żadnego Boga, honoru i ojczyzny! Tam jest..."

Propozycję walki z nim dostał mój kolega, Krzysiek Mariańczyk. Przygotowujemy się razem i gdzieś tam przez cały dzień do mnie dzwonił i mówi: Michał, słuchaj, dzwonili z MMA Attack, że Alan Kwieciński będzie się bił i szukają zawodnika do niego i czy nie chcę z nim zawalczyć.

Mówię: Krzysiu, on jest medialny, to wybiłoby cię do góry. Fajnie by było, jakbyś se go chlasnął. A że on teraz tańczy i tak dalej, k***wa, to byś go mógł chlasnąć.

I dzwoni do mnie wieczorem i mówi: słuchaj, wiesz co? Bo zadzwonili do mnie i mówią, że Alan Kwieciński się nie będzie ze mną bił, bo ja jestem no namem, k**wa… No to wiesz, ja wyraziłem swoją opinię, po prostu stanąłem za kolegę. Dzwoni mi Krzysiek cały dzień, męczy mnie o to, postanowiliśmy, że się bije i tak dalej, przyjęliśmy warunki i wyszło, że no name.

„Matrix” powiedział też, że Kwieciński szerzy nieprawdziwe informacje na temat federacji MMA Attack. Jest to organizacja sportowa, która faktycznie na najbliższej karcie walk ma kilka freakowych zestawień, by przykuć uwagę kibiców.

Sprawdź!  (VIDEO) Brutalny nokaut! Piotr Szeliga zdemolował rywala, który opuszcza klatkę na noszach!

No to się odpaliłem i pocisłem z tą parchą i będę dalej z nim cisną, bo k**wa… jakim cudem chodzi sobie po galach, po Fame’ach, wszędzie i wszystkim opowiada, że MMA Attack to freakowa organizacja i że on by se, k**wa, tam chciał zawalczyć z jakimś freakiem?

Gwiazdor Warsaw Shore musi stać na baczności, jeśli zauważy Michała Królika przy najbliższej okazji. „Matrix” powiedział, że jeśli „Alanik” będzie go zaczepiał, to od razu na niego ruszy.

– Nie no, jak się przetniemy to i tak mu, k**wa, powiem swoje. Ja nie jestem taki, żeby przed kamerami chodzić i gadać. Ja mu oficjalnie powiem jak jest: że jest obs*any, że by chciał najlepiej zarabiać pieniądze i obijać jakichś, k**wa, lojtków. A tu dostaje synka, który by go obił.

Jak zgłaszasz gotowość do MMA Atack, to musisz być gotowy, że dostaniesz normalnego zawodnika. Tym bardziej, że to nie jest freakowa organizacja. Ja mu to powiem, a jak coś się przysadzi to go zgaszę na miejscu!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.