PRIME SHOW MMA

Norman Parke powraca do klatki! Zapowiada kolejny pojedynek

Norman Parke to były zawodowiec, a obecnie freak fighter, który zawsze dostarcza kibicom ogromnych emocji, nie tylko w klatce, ale także poza nią.

„Stormin” ma już na swoim koncie 5 walk dla federacji freakowych. W FAME zmierzył się z „Don Kasjo”, Borysem Mańkowskim, „Popkiem” oraz Piotrem Szeligą. Ostatni pojedynek natomiast stoczył w Prime Show MMA, a jego współpraca z federacją wywołała sporo kontrowersji.

Jak się okazało, złamał zasady kontraktu z FAME, przez co największa polska freakowa organizacja zwolniła Irlandczyka. Co więcej, włodarze zapowiedzieli, że były zawodnik KSW może spodziewać się pozwu.

Norman Parke zapowiada kolejną walkę

Od ostatniego starcia „Stormina” minęły dwa miesiące. Przez ten czas zapowiedział, że kończy przygodę z freakami, jednak szybko wycofał się z tych słów. Następnie mówił o kolejnej walce w klatce rzymskiej, popadł też w konflikt z Prime i twierdził, że federacja nie wypłaciła mu pieniędzy.

Niedawno także zapewniał, że High League oferowało mu walkę ze zwycięzcą zestawienia Denis Załęcki vs Artur Szpilka. Nie wiadomo więc w jakiej federacji oraz na jakich zasadach Irlandczyk stoczy swój kolejny pojedynek.

Sprawdź!  Gratulacje dla "Gamera" od dawnego rywala! "Walka na bardzo wysokim poziomie."

Teraz za pośrednictwem social mediów zapowiedział jednak, że czas ruszyć z przygotowaniami, gdyż zbliża się kolejne starcie:

– Z powrotem na pełnych obrotach. Nadchodzi kolejna walka.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.