FAME MMA

(VIDEO) Mateusz Murański przygotowuje się do kolejnej walki! Trenuje w środku lasu: „-15 stopni , ale lecimy bez wymówek”

Mateusz Murański w końcu powrócił do treningów. Na swoich social mediach opublikował nagranie z pracy na tarczach w środku lasu.

Wygląda na to, że Murański powraca po kontuzji, jaką doznał przed galą FAME 12. Freak fighter aktualnie ma na swoim koncie trzy zwycięstwa, w tym jeden ciężki nokaut oraz porażkę po decyzji sędziowskiej. Jego kolejny pojedynek już niedługo.

Aktor miał powrócić do klatki w listopadzie tego roku, jednak na tydzień przed rewanżem z Tańculą odniósł kontuzję, jaką było złamanie kości gnykowej. Sprawa była na tyle poważna, że musiał całkowicie odpuścić treningi i nie mógł wyjść do walki.

W klatce zastąpił go jego ojciec, a kiedy ogłoszono debiut Jacka, padło wiele podejrzeń, że Mateusz być może nie jest gotowy na starcie lub też wie, że nie zmieści się w limicie wagowym. Freak fighter, mimo że nie walczył na FAME 12, to podczas oficjalnej ceremonii udowodnił, że waga nie była problemem.

Zawodnik od czasu ostatniego starcia zrobił duży progres i mocno skupił się na treningach. Jakiś czas temu miał nawet okazję pojawić się w Arrachion Olsztyn i potrenować z legendą polskiego MMA Mamedem Khalidovem. Tym razem znacznie więcej kibiców wierzyło w to, że Murański może pokonać Tańculę.

Sprawdź!  (VIDEO) Nie wyszło z Tańculą, chce walki z "Popkiem"! Jacek Murański wskazał kolejnego rywala: "Płakał jak mała dziewczynka. Udawał kontuzję"

Niestety do starcia nie doszło, ale możliwe, że wyczekiwany rewanż zobaczymy na kolejnej gali FAME. Wcześniej jednak Murański zadebiutuje w czwartej już organizacji. Poza poznańską federacją walczył dla FEN i Elite Fighters. Natomiast kilka dni temu podpisał kontrakt z Prime Show MMA.

Freak fighter nie zamierza tracić czasu i trenuje nawet w okresie świątecznym. Na swoich social mediach udostępnił nagranie z tarczowania w środku zaśnieżonego lasu.

– Świąteczny leśny trening z chłopakami ,braćmi Przemkiem i Sławkiem Stefaniakiem , są to byli mistrzowie polski w boksie amatorskim 👊 Trening w swoich rodzinnych stronach 🔥🔥🔥 -15 stopni , ale lecimy bez wymówek 👊💪 Cel to marzenie z datą realizacji ‼️‼️😎 Można śmiało powiedzieć ,że trening na lodzie zaliczony 😉👍

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Cała rodzina w organizacji FAME! Jacek Murański potwierdza debiut swojej żony: "Po to właśnie to spotkanie z władzami FAME, żeby..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.