FAME MMA

(VIDEO) Kubiszyn o zachowaniu Szeligi: „Rzeczywiście się zmienia. Jak sam powiedział, mam na to wpływ. Po co szukać na siłę złej krwi”

Co raz więcej osób zauważa przemianę Piotra Szeligi. O postawę freak fightera w ostatnim wywiadzie zapytany został jego trener Mateusz Kubiszyn.

„Szeli” powróci do klatki na gali FAME 17 i stoczy pojedynek z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Będzie to dla niego już druga walka z profesjonalnym zawodnikiem, wcześniej bowiem poniósł porażkę w starciu z Normanem Parke.

„Don Diego” o przemianie Szeligi

Już podczas konferencji sam rywal zwrócił uwagę na to, że Szeliga jest znacznie mniej chętny do robienia dymów, niż przy okazji wcześniej wydarzeń. Nie ma wątpliwości, że to zasługa Denisa Załęckiego:

Jak jeden liść od Denisa sprawił taką zmianę u Piotrka, to po wpierdolu ode mnie wstąpi do zakonu. Jeden liść po prostu przywrócił w Piotrku całe logiczne myślenie, stwierdził, że popełnił wielki błąd – stwierdził Wrzosek.

O komentarz został również poproszony trener freak fightera Mateusz Kubiszyn, który w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że Szeliga rzeczywiście powoli zaczyna się zmieniać:

– Trochę osaczony był dzisiaj, ale rzeczywiście troszeczkę zmienia się Piter i jak sam powiedział, mam na niego wpływ. Cieszę się. Co najważniejsze, Szeli bierze ten pojedynek bardzo sportowo. Po co szukać na siłę złej krwi. Jakaś tam może jest, ale rzeczywiście to chyba wyzwanie sportowe jest najważniejsze. Cieszę się, że podchodzi tak, jak ja zwykle podchodzę do pojedynków i ten wpływ dobrze działa na Szeliego.

– Wszyscy dzisiaj Szeliego prowokowali i rzeczywiście od Natana zaczynając, prowadzący tak samo cisnęli i Marcin, no z każdej strony atak, ale powiedzmy, ogarnął temat i spoko. Samo to, że dał się zakrzyczeć, to już jest… Ciężko to określić, ale to ta malutka kula śnieżna, która z czasem będzie większa.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Marcin Wrzosek dużym underdogiem! Znamy pierwsze kursy na walkę z Kasjuszem Życińskim na FAME MMA 12!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.