GROMDAPRIME SHOW MMA

(VIDEO) Konfrontacja zawodników GROMDY za kulisami Prime MMA 2! „Hunter” chciał wyjaśnić konflikt z „Góralem”

Prime Show MMA 2 to kolejna gala freakowa, podczas której bardzo dużo działo się nie tylko w klatce, ale także za kulisami, gdzie dochodziło do awantur.

Między innymi Paweł Bomba zaatakował Amadeusza „Ferrariego” oraz Adriana Ciosa. Freak fighterzy mieli duże pretensje do Pawła Jóźwiaka, że zawodnik High League został w ogóle wpuszczony na galę Prime Show MMA 2.

„Hunter” wyjaśnia konflikt z „Góralem”

Doszło również do konfrontacji dwóch zawodników GROMDY. Daniel Więcławski starł się z Damianem Górskim. Co ciekawe, z „Góralem” ma konflikt nie tylko „Hunter”. Podczas ostatniej gali z Górskim miał zawalczyć Remigiusz Gruchała.

Zawodnicy na ważeniu stanęli twarzą w twarz i „Remi” nie podał rywalowi ręki, a z widowni w kierunku „Górala” zostały wykrzyczane ostre słowa. Ostatecznie federacja zmieniła zestawienia i zawodnicy dostali innych przeciwników.

Teraz za kulisami Prime Show MMA 2 z Górskim starał się „Hunter”, który chciał wyjaśnić kilka spraw. Zawodnicy GROMDY zostali jednak poproszeni o to, by załatwiać swoje sprawy gdzie indziej, a po chwili wkroczyła ochrona, która weszła między fighterów.

Sprawdź!  Wiemy, czego zażądał od federacji Adrian Cios! Jóźwiak ujawnia kulisy odwołanej walki

Całe zajście zostało zarejestrowane i opublikowane na kanale „chłopak z kamerą”. Materiał znajdziecie poniżej:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.