PRIME SHOW MMA

„Arab” wypada z gali Prime MMA 2! Marcin Wrzosek ma nowego rywala!

Już w tę sobotę odbędzie się druga edycja gali Prime Show MMA. Podczas wydarzenia raper „Arab” miał zmierzyć się z byłym mistrzem KSW.

„Arab” nie zawalczy na Prime MMA 2!

Na karcie walk nadchodzącej gali znalazło się wiele emocjonujących zestawień, nie tylko freakowych. W main evencie zobaczymy pojedynek Normana Parke, który zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim.

Drugą sportową walką miało być starcie pomiędzy Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim i Marcinem Wrzoskiem. Niestety okazuje się, że do takiego pojedynku nie dojdzie. Podczas konferencji „Don Kasjo” przekazał, że raper wypadł z karty walk.

Włodarz wyjaśnił, że freak fighter zachorował i nie jest w stanie zawalczyć na sobotniej gali. Organizacja szybko jednak znalazła zastępstwo i Marcin Wrzosek zmierzy się z ochroniarzem oszusta z Tindera.

Piotr Kałuski początkowo miał bić się z „Redem”, ale kilka dni temu przeciwnik trafił do szpitala. Więcej informacji na temat odwołanej walki znajdziesz na poniższym nagraniu:

Jak obstawiać PRIME SHOW MMA 2?

Wszystkie pojedynki z karty walk Prime Show MMA 2 obstawisz wyłącznie na stronie legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" znokautował "Popka"! Zabrał głos po walce: "Jakbym poszedł ostro, to mogłoby się skończyć w pierwszej rundzie"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.