PRIME SHOW MMA

Don Kasjo zawalczy 1 vs 3 z Wrzoskiem, Parke i Szulim? „Mogą się zmieniać co rundę. Napie***lę ich”

Kasjusz Życiński po raz kolejny zapewnia, że jest gotowy na każde wyzwania. W przyszłości być może wyjaśni swoje konflikty z byłymi zawodnikami KSW.

W sobotę odbyła się gala Prime Show MMA 2, podczas której Marcin Wrzosek pokonał Piotra Kałuskiego, a Norman Parke zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim. Pojedynek zwyciężył „Stormin”, który w przyszłości zmierzy się z Kasjuszem o pas króla.

„Don Kasjo” o walce z zawodnikami KSW

Życiński już wcześniej miał okazję walczyć z Irlandczykiem oraz Marcinem Wrzoskiem. Z pierwszym z zawodników przegrał, natomiast „Polskiego Zombie” pokonał na punkty. Były mistrz KSW nie ukrywa, że przeszedł do Prime Show MMA tylko dla rewanżu z „Don Kasjo”.

Do listy potencjalnych rywali Kasjusza dołączył także Grzegorz Szulakowski, który na krótko przed galą mocno zdenerwował się na freak fightera, gdyż ten wbijał mu szpilki, próbując sprowokować do tak zwanych dymów. Po porażce z Parke zawodnik rzucił wyzwanie Życiński.

„Don Kasjo” odniósł się do jego słów w rozmowie z Super Expressem – Grzesiu niech coś udowodni, niech pokażę coś w oktagonie, bo już czwarta walka z rzędu przegrana. Ja ogólnie go lubię, kilka pstryczków mu dałem, żeby się odpalił.

Zapytany o walkę z trzema zawodnikami KSW stwierdził, że może zmierzyć się z nimi na jednej gali – Niech wyzywają, jak zoperuję łokcie, to wezmę ich trzech do oktagonu, napierdolę i tyle. Mogą się co rundę zmieniać, ale najpierw zdrowie, później zabawa.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Juras" zabrał głos ws. Wrzoska. Wierzy w jego szybki powrót do KSW: "Jak masz 30 lat i przestałeś marzyć o sukcesie na miarę Conora, to..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.