UFC

(VIDEO) Kłótnia na konferencji przed UFC 282! Paddy Pimblett przypomina bójkę z marca. „Jesteś chłopcem od dezynfekcji!”

Na konferencji prasowej przed UFC 282, która odbyła się minionej nocy, doszło do kolejnego spięcia pomiędzy Ilią Topurią i Paddym Pimblettem. Jeszcze w marcu między zawodnikami wywiązała się bójka na zapleczu.

-> Obstaw i oglądaj UFC 282 na żywo!

Paddy Pimblett bardzo znany jest nie tylko ze sporych umiejętności, lecz także z zachowania poza klatką. Fighter z Liverpoolu jest aktywny w social mediach, a kilka miesięcy temu zamieścił na Twitterze szybko usunięty wpis, w którym stwierdził, że Gruzini są „głupi” i wcale nie jest zaskoczony, że ich kraj został zaatakowany przez Rosję. To spowodowało atak na zapleczu ze strony Ilii Topurii przed marcową galą w Londynie. Zanim do zawodników doskoczyła ochrona pięści poszły w ruch, a „Paddy The Baddy” rzucił w „El Matadora” płynem dezynfekującym do rąk.

Minionej nocy podczas konferencji prasowej przed UFC 282 panowie spotkali się po raz pierwszy od tamtego zajścia. Trenujący w Hiszpanii Gruzin wciął się w zdanie rywala Pimbletta, Jareda Gordona.

Ucieka, jak tylko zobaczy, że idę. Jak mnie widzi to szuka tylnych drzwi.

Anglik nie jest naturalnie typem osoby, która ignoruje jakiekolwiek zaczepki. Choć Ilia Topuria siedział po drugiej stronie sceny, Paddy Pimblett szybko wdał się w wymianę zdań z „El Matadorem”.

Sprawdź!  Conor McGregor wróci wcześniej, niż zakładano? Jest odpowiedź USADA!

Ma obsesję na moim punkcie, cały tydzień wypisuje o mnie na Twitterze. Powinien zrobić coś ze swoim życiem, jest nic nieznaczącym bumem – powiedział zawodnik z Liverpoolu próbując zwrócić głos Gordonowi. Topuria nie odpuszczał, więc i Anglik wrócił do tematu: – Cały ten tydzień cię nie widziałem, firma trzyma nas z dala od siebie. Bo ostatnim razem oberwałeś butelką z płynem dezynfekującym! Jesteś chłopcem od dezynfekcji! Tak zostaniesz zapamiętany, mały kundelku.

Ta ostatnia obelga została powtórzona jeszcze kilkukrotnie. Pimblett tłumaczył wszystkim, że Topuria urodził się w Niemczech, uważa się za Gruzina, a trenuje w Hiszpanii. „El Matador” wielokrotnie obrażał „The Baddy’ego”, który zachęcał Ilię do ataku.

Zrób to, mała pi*deczko, zrób coś. Co mi zrobisz? Nic. Wracaj na miejsce, c*pko – powiedział Paddy, a Topuria zasugerował zaraz, że Anglik się przestraszył.

Jesteś nieistotny dla mojego życia. Niby czemu miałbym się ciebie bać? Jesteś karłem z kompleksem. Jesteś tyci. Niby czego mam się bać? – odpowiedział Pimblett. Siedzący obok niego Jan Błachowicz i dalej Dana White mieli niezły ubaw z całej sytuacji.

Sprawdź!  UFC Vegas 85: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Co prawda na UFC 282 panowie walczą w innych kategoriach wagowych, ale Ilia Topuria ma za sobą występ w dywizji lekkiej. Składając wszystko w całość, matchmakerzy federacji mają naprawdę łatwe zadanie.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.