PRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” przyjmie wyzwanie od Marcina Wrzoska? „20 tysięcy złotych za każdą rundę”

Marcin Wrzosek rzucił ciekawe wyzwanie byłemu rywalowi. „Polish Zombie” oferuje duże pieniądze za każdą odsłonę, którą Życiński przetrwa w klatce.

Były mistrz KSW podczas gali FAME 12 zadebiutował w świecie freak fightów i zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Na pełnym dystansie „Don Kasjo” wypunktował przeciwnika i po decyzji sędziów to jego ręka powędrowała w górę. Wrzosek jednak nie zgadzał się z decyzją i był mocno niezadowolony.

Teraz „Polish Zombie” walczy dla organizacji, której twarzą jest Życiński. Fighter nie ukrywa, że podjął decyzję o podpisaniu kontraktu z Prime Show MMA, gdyż bardzo zależy mu na rewanżu.

Marcin Wrzosek rzuca wyzwanie „Don Kasjo”

Były mistrz KSW w rozmowie z kanałem TVreklama został zapytany o Kasjusza Życińskiego. Fighter postanowił podbić stawkę wyzwania, które rzucił mu wcześniej.

Tym razem Wrzosek oferuje nie 10, a 20 tysięcy złotych za każdą odsłonę, którą freak fighter przetrwa z nim, walcząc w formule MMA. „Polish Zombie” jest przekonany, że pojedynek zakończyłby się w pierwszej rundzie.

– W boksie udowodnił, że ze mną wygrał. Teraz zapraszam go do MMA. Tak jak mówiłem, daję mu wyzwanie, za każdą rundę, którą ze mną wytrzyma, daję mu, początkowo mówiłem, że 10 tysięcy, teraz podbijam do 20.

Jeżeli nie potrzebuje pieniędzy, a są to niemałe pieniądze, może oddać na cele charytatywne, ale nie wydaje mi się, żeby to wyszło poza pierwszą rundę. Chociaż on twierdzi, że w MMA by mnie znokautował, ale myślę, że to jest tylko takie gadanie.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcina Wrzoska z „Arabem”

Galę Prime Show MMA obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na PRIME 3. Co obstawiać? Gdzie i kiedy oglądać Prime MMA 3 PPV?

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.