MMA

(VIDEO) Kibic zaatakował zawodnika! Chciał pomóc kobiecie walczącej z mężczyzną!

Podczas jednej z freakowych gal miały miejsce kontrowersyjne wydarzenia. Kibic wskoczył do klatki, żeby pomóc zawodniczce.

W Rosji doszło do kolejnego starcia pomiędzy kobietą i mężczyzną. Tym razem miało to miejsce podczas wydarzenia Epic Fighting Championship. Organizacja ta słynie z nietypowych pojedynków. Między innymi dochodziło już do starcia kobiet 2vs2 czy rywali, pomiędzy którymi była ogromna różnica warunków fizycznych.

W jednej z walk blogerka Sasza Mamaha zmierzyła się z piosenkarzem i gwiazdą filmów pornograficznych Aleksandrem Pistoletowem.

W trzeciej odsłonie pojedynku Pistoletow obalił swoją rywalkę i próbował ją poddać. Niespodziewanie do klatki wskoczył kibic, który rzucił się na walczącego freak fightera. Natychmiast zareagował sędzia oraz ochrona, która obezwładniła mężczyznę.

Po chwili walka była kontynuowana i początkowo po decyzji sędziów wygrał ją Pistoletow. Werdykt jednak nie spodobał się narożnikowi blogerki. Za zgodą uczestników starcia doszło więc do kolejnej rundy. Po tej odsłonie w górę powędrowała ręka Mamahy.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Norman Parke proponuje Borysowi Mańkowskiemu rewanż. Diabeł Tasmański odpowiedział!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.