KSW

Gamrot nie zgadza się z decyzją sędziów! Skomentował porażkę Mańkowskiego: „Co więcej trzeba, żeby wygrać?”

Mateusz Gamrot zabrał głos po gali KSW 66, na której doszło do pojedynku Borys Mańkowski vs Marian Ziółkowski. Zawodnik UFC nie zgodził się z decyzją sędziów.

W walce wieczoru zobaczyliśmy starcie, którego stawką był mistrzowski tytuł kategorii lekkiej. Pojedynek zakończył się po pięciorundowym boju, a sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo „Golden Boya”. Dla reprezentanta WCA była to druga obrona pasa.

Wszyscy sędziowie punktowali pojedynek 48-47 na korzyść Ziółkowskiego. Według nich Mańkowski wygrał tylko pierwszą i drugą rundę. Sam zawodnik przyznał jednak, że był przekonany, iż udało mu się zwyciężyć więcej odsłon i to jego ręka powędruje w górę.

Od początku zakładałem, że to będzie bliska walka ze względu na to, że Marian ma taki styl i muszę kraść rundy. Wydawało mi się, że ukradłem większość tych rund – powiedział Mańkowski w rozmowie z dziennikarzami.

Wynik main eventu KSW 66 skomentował również Mateusz Gamrot, którego mogliśmy zobaczyć w narożniku Mańkowskiego. Fighter nie zgada się z decyzją i uważa, że wygrać powinien „Diabeł Tasmański”.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Gamrot kontra Islam Makhachev na UFC 267? Norman Parke komentuje. "To niesamowicie dobre zestawienie"

Plus kontrola pod siatką, presja do przodu i inicjowanie akcji cały czas… Co więcej trzeba, żeby wygrać??? – napisał na Instagramie.

Gamrot zamieścił taki opis przy zdjęciu ze statystykami z walki, zgodnie z którymi Mańkowski trafił celnie 83 uderzenia, natomiast jego rywal 66. Ponadto Borys miał 2 udane próby obalenia oraz przez 3 minuty i 22 sekundy kontrolował starcie w parterze.

Źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.