UFC

(VIDEO) Kevin Lee znów na tarczy! Świetny występ Daniela Rodrigueza!

Niebojący się otwierać ust Kevin Lee ponownie w oktagonie! Naprzeciw Amerykanina stanie Daniel Rodriguez. Choć nie jest to walka topowych fighterów dywizji półśredniej, The Motown Phenom zawsze przyciąga uwagę.

Runda 1

Kevin otwiera pojedynek front kickami na korpus, ale nie dosięga przeciwnika. Próbuje trafić twarz Rodrigueza prostymi, ale to właśnie D-Rod go trafia. Lee wyprowadza dobre wysokie kopnięcie i jest zdecydowanie agresywniejszym fighterem. Rodriguez powoli pracuje niskimi kopnięciami, ale to Motown Phenom uderza następnym wysokim kopnięciem! Daniel zaczyna znów dosięgać twarzy oponenta prostymi i skutecznie punktuje. Kevin Lee idzie w nogi i obala D-Roda! Amerykanin zajął półgardę i powoli stara się wyłączyć lewą rękę przeciwnika, posyłając przy tym krótkie ciosy. Rodriguez na chwilę przytrzymał rywala blisko, ale po chwili oberwał łokciami! Wie, że Lee lubuje się w duszeniach i dobrze kontrolował sytuację do zakończenia tej odsłony.

Runda 2

D-Rod będzie próbował się odbudować, bo 1. odsłona była na korzyść The Motown Phenoma. Daniel zaczyna kopnięciami na żebra, dokłada również proste. Nieskomplikowana, skuteczna technika! Kevin Lee również pozostaje aktywny i rusza po kolejne obalenie! Po chwili pracy udaje mu się to i zajmuje boczną pozycję! Rodriguez spróbował wstać, ale przez to oddał plecy! Moment później sytuacja się jednak odwraca i to D-Rod zajął pozycję z góry! Walka wraca jednak do stójki. Tu Lee staje się aktywniejszy, trafia i prostymi i wysokim kopnięciem, choć to ostatnie nie było czyste. Przy kolejnych jabach Rodriguez posłał niezły podbródkowy, a w kolejnej wymianie lewy sierp! Motown Phenom dobrze pracuje prawym prostym, ale obrywa też kontrami oponenta. Ten posyła także wewnętrzne niskie kopnięcia! Trafia również kombinacją prawa-lewa i Kevin Lee ewidentnie przy tym ucierpiał! Fighter uratował się jednak dzięki zapasom i zabrzmiała syrena!

Runda 3

Rodriguez zdaje się znaleźć swój rytm i od początku trafia Kevina Lee. Odpowiada on wysokim kopnięciem, ale inkasuje przy tym także kolejne ciosy! Nieudana próba obalenia i Motown Phenom musi się bardziej postarać, bo D-Rod coraz częściej i mocniej trafia. Kolejne wejście w nogi i Lee znów przenosi walkę do parteru! Rodriguez zdołał wstać, ale przeciwnik złapał go w tylnym klinczu. Daniel wygląda na świeższego zawodnika i znów częściej i mocniej trafia twarz Kevina Lee. Ten z kolei próbuje ciosów, jednak są one niecelne i za słabe. Rodriguez posyła następne proste i świetnie kontroluje przebieg pojedynku. Do końca pozostaje mniej niż minuta, ale obaj fighterzy są już zmęczeni trudami walki. Poleciało kilka niecelnych kombinacji i zdaje się, że D-Rod wygra na kartach stosunkiem 2-1 w rundach.

Sprawdź!  Khamzat Chimaev bezlitosny dla Covingtona i Masvidala po UFC 272

Oficjalny wynik: Daniel Rodriguez wygrywa po jednogłośnej decyzji!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.