UFC

(VIDEO) Kevin Holland ruszył w pościg za złodziejem! Złapał go i przekazał policjantom! „Wziąłem mój kubek z kawą i pobiegłem”

Do sieci trafiło nagranie, na którym zawodnik UFC Kevin Holland przekazuje policji złodzieja, którego sam zatrzymał po pościgu.

Fighter ostatni raz walczył na gali UFC Vegas 38 zaledwie dwa dni przed całym zajściem. Zmierzył się z Kylem Daukausem, jednak walka zakończyła się już w pierwszej rundzie jako no-contest. W pierwszej rundzie zawodnicy zderzyli się głowami. Zamroczony Holland padł na matę i chwilę później został poddany przez rywala. Sędziowie i członkowie komisji przeanalizowali powtórkę i uznali, że walka musi zostać nierozstrzygnięta.

O schwytaniu złodzieja Holland opowiedział w programie The MMA Hour. Fighter byś świadkiem, jak mężczyzna gonił złodzieja i krzyczał, że ten ukradł jego auto – Byłem przez tydzień na kwarantannie, nie dokończyłem walki, więc pomyślałem: „Trochę się zabawię”.

Holland zawrócił auto i zadzwonił do swojego trenera Shuga Dorsey’a, który mieszkał niedaleko miejsca, w którym rozgrywało się całe zdarzenie – Zadzwoniłem do trenera i mówię: „Jakiś gość jedzie kradzionym autem przez twoją okolicę. Powinniśmy odciąć mu drogę i go zatrzymać.

W trakcie pościgu złodziej wjechał w drzewo, o mało nie uderzając w jeden z domów. Holland wyszedł z auta, jednak musiał szybko do niego wrócić, kiedy mężczyzna odjechał. Do akcji wkroczył okradziony mężczyzna, który innym pojazdem ruszył w pogoń za przestępcą.

Sprawdź!  (VIDEO) Paddy Pimblett zalicza udany debiut! TKO w 1. rundzie, pomimo ciężkich chwil!

Chwilę później złodziej doprowadził do kolejnej stłuczki, a okradziony mężczyzna zablokował mu drogę ucieczki. Zawodnik UFC wówczas wyszedł z auta, dogonił rabusia i powalił go na ziemię. Przytrzymał go na ulicy, a następnie poczekał na przyjazd funkcjonariuszy policji.

Zatrzymałem się, wziąłem mój kubek z kawą, więc tym razem byłem przygotowany. Wziąłem kawę i pobiegłem za nim – opowiada fighter – powaliłem go na ziemię, Kiedy mówił, że nie może oddychać, podniosłem go i posadziłem na krawężniku.

Nagranie z przekazania złodzieja policji na swoich social mediach opublikował trener zawodnika:

Źródło: MMAJunkie.com

Sprawdź!  (VIDEO) Jake Paul wypuścił diss na Danę White'a! "Chciwa, stara, samotna dzi*ka"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.