UFC

(VIDEO) Kapitalne KO Jima Millera! TAK TO ROBIĄ WETERANI!

Kolejny pojedynek odbędzie się w naszpikowanej gwiazdami dywizji lekkiej! Na UFC Vegas 40 do klatki wejdą debiutujący w federacji Erick Gonzalez oraz weteran – Jim Miller.

Jim Miller to fighter, którego kojarzy każdy wieloletni fan UFC. 37 stoczonych pojedynków to najwyższy wynik w historii organizacji i „A-10” jest jednym z fighterów, który może się tym pochwalić. Walczący od 2008 roku Amerykanin wygrywał między innymi z obecnym mistrzem dywizji lekkiej, Charlesem Oliveirą, dwukrotnie z Joe Luzonem, czy Takanori Gomim. 38-letni Jim Miller będzie chciał się odbudować po ostatnich dwóch porażkach z rzędu w walkach z Vincem Pichelem oraz Joe Soleckim.

29-letni Erick Gonzalez zadebiutuje w federacji z rekordem 14-5. Amerykanin aż dziewięciokrotnie kończył rywali przed czasem, 8 razy ich nokautując i raz poddając. Co ciekawe od czasu drugiej porażki w karierze nie potrafi on ustabilizować formy. Przegrywa, następnie wygrywa dwa kolejne starcia i ponownie przegrywa. Jim Miller nie jest na przegranej pozycji, ale będzie musiał poszukać sposobu na zdominowanie młodszego rywala.

Przebieg walki

Runda 1

Gonzalez jako pierwszy posyła mocne uderzenie okrężną lewą, a po chwili Miller skraca dystans i zapina klincz. Krótkie kolano i pięść na rywala, ale Erick Gonzalez za chwilę sprowadza rywala! Miller od razu posyła łokcie i zdaje się szukać pozycji do Kimury. Oponent podnosi walkę do stójki i prawie posłał nielegalnego hig hkicka! Gonzalez zaraz trafia mocno Jima Millera! Ten jednak ratuje się sprowadzeniem i A-10 jest z góry! Debiutant dobrze trzyma weterana, a kiedy może posyła też pojedyncze ciosy. Jim Miller ma związane ręce, ale stara się też uderzać. Gonzalez wrócił na nogę, przeciwnik posyła mocne kolano, ale debiutant coraz odważeniej posyłą kombinacje na głowę A-10! Miller trafia kilkukrotnie, Gonzalez się uśmiecha, ale zaraz nie jest do śmiechu, mocna kombinacja kilku ciosów na szczękę młodszego Amerykanina! Klincz na siatce, a przed końcem Miller próbuje sprowadzenia i wyprowadza bardzo dobrą kombinację!

Sprawdź!  Marcin Tybura wypada w ostatniej chwili! Walka z Rozenstruikiem odwołana!

Runda 2

Gonzalez od początku szuka prostego, Miller odpowiada, a przy kolejnej próbie ataku POSYŁA NOKAUTUJĄCY LEWY SIERP! Tak to robią weterani!

Oficjalny werdykt: Jim Miller wygrywa przez KO w 2. rundzie (0:14)!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.