FAME MMA

(VIDEO) „Kamiszka” komentuje awanturę Denisa z Szeligą! „Jak jesteś facetem, to nie podchodź 3 na 1. Nie zgrywaj wielkiego prawilniaka i gangstera, którym nie jesteś”

Kolejna osoba postanowiła odnieść się do głośnych wydarzeń, jakie miały miejsce na trybunach podczas sobotniej gali FAME 16.

Denis Załęcki oraz Patryk „Gleba” Tołkaczewski postanowili wykorzystać okazję, że wszyscy razem znajdują się na jednym wydarzeniu i chcieli wyjaśnić pewne sprawy z Piotrem Szeligą. Do konfrontacji doszło na trybunach, a nagrania z awantury obiegły Internet.

Na filmikach widać, jak freak fighter zostaje uderzony przez „Glebę” oraz przez Denisa. Po gali sam zabrał głos i wyjaśnił, że po jednym z ciosów wpadł między krzesełka, po czym dostał jeszcze dwa razy. Nic mu się jednak nie stało, ale zapewnił, że tak nie pozostawi tej sprawy.

Tutaj znajdziesz dłuższy komentarz Szeligi, który przyznał, że nie spodziewał się takiego przebiegu wydarzeń:

„Kamiszka” komentuje awanturę na FAME 16

Głos zabrał także Denis, który mocno skrytykował Szeligę. Pojawił się również komentarz „Gleby”, który wyjaśnił, że cała sytuacja wyglądała inaczej, niż opisuje to freak fighter. Zawodnik GROMDY przekazał, że razem z Denisem chciał rozwiązać sprawę na zewnątrz, a nie na trybunach między kibicami.

Sprawdź!  Mirosław Okniński zabiera głos! Trener popiera Denisa Załęckiego. "Dostanie to co mu się należy już niedługo"

Postawę zawodników z Torunia skrytykował Mateusz Kubiszyn, czyli trener Szeligi. Od komentarza nie mogła powstrzymać się także Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, która na swoim Instastory wyśmiała całą sytuację i stanęła po stronie Szeligi:

Nic się nie zmieniło. W trzech do jednego typa podchodzą. Gangsterzy haha – skomentowała i następnie pokazała nagranie z awantury, po czym dodała – Powiem tylko tak na zakończenie. Nie ważne co się dzieje, ale jeżeli masz coś do załatwienia z kimś, jesteś facetem, to nie podchodź trzech typów na jednego i nie zgrywaj wielkiego prawilniaka, wielkiego gangstera, którym nie jesteś, bo to jest tak słabe. Akurat w tym przypadku tak mi szkoda Szeligi, bo myślę, że gdyby spotkali się sami face-to-face, to by to inaczej wyglądało.

– (…) Jak ktoś ma cały filmik, to dawać, chętnie wrzucę. Pokażemy jak to w Toruniu prawilność, charakter i zasady – zakończyła, po czym zaczęła się śmiać.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Denis bez szans? Labryga typuje walkę z Omielańczukiem: "Może zrzucić wagę, ale nie zrobi formy"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.