FAME MMA

(VIDEO) Jóźwiak prezentuje formę przed FAME 17: „Przyjrzyj się, bo ta piącha pośle cię na dechy!”

Wielkimi krokami zbliża się 17 edycja FAME, podczas której do klatki powróci włodarz „Boxdel” i wyjaśni konflikt z Pawłem Jóźwiakiem.

Pomiędzy panami jest bardzo dużo złej krwi, a na pierwszej konferencji było naprawdę gorąco. Wyzwisk nie brakowało z jednej i drugiej strony, co zapewni dodatkowe emocje w walce, gdyż obaj zawodnicy chcą urwać swojemu rywalowi głowę.

Jóźwiak prezentuje umiejętności przed FAME 17

Dla Jóźwiaka będzie to druga walka w życiu. W pierwszym pojedynku zmierzył się z Marcinem Najmanem na gali WOTORE, z którym rozprawił się w kilkanaście sekund. Pod względem doświadczenia przewagę będzie miał Michał Baron.

Włodarz FAME ma na koncie dwie walki w MMA i jedną w boksie. W debiucie pokonał Jakuba Szymańskiego, a następnie przegrał przed czasem z „Kubańczykiem” oraz po decyzji sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Na niecałe dwa tygodnie przed galą w sieci pojawił się materiał promujący walkę Jóźwiak vs „Boxdel”, w którym prezes FEN zaprezentował swoje umiejętności. Kibice mogą ocenić jak radzi sobie na tarczach, czy też zobaczyć jak wyprowadza lowkicki, którymi być może będzie chciał zaskoczyć rywala.

Sprawdź!  (VIDEO) Amadeusz Ferrari o walce z Tomaszem Adamkiem: "Uważam, że mogę latać na światowych ringach"

– Przyjrzyj się mój ty kochany grubasku, bo właśnie ta piącha pośle cię na dechy! Będziesz leżał i kwiczał – zapowiedział w nagraniu Jóźwiak, pod którym znalazło się wiele mocnych komentarzy, dotyczących jego aktualnej formy.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.