UFC

(VIDEO) Jest nagranie z szatni! Tak Mateusz Gamrot cieszył się po wygranej: „Ku*wa mać, wiedziałem! Pięć walk, czwarty bonus”

Za nami emocjonujący pojedynek Mateusza Gamrota, który odniósł kolejne zwycięstwo w organizacji UFC. Pokonując Armana Tsarukyana, Polak otworzył sobie drogę do walki z czołowymi zawodnikami dywizji.

„Gamer” w największej organizacji na świecie stoczył już 5 pojedynków. Przegrał jedynie w debiucie, po czym zaliczył serię zwycięstw. Podczas gali UFC Vegas 57 w main evencie odniósł największy sukces i pokonał 25-letniego rywala, który według ekspertów był dużym faworytem.

Tak Gamrot cieszył się z wygranej

Gamrot podobnie jak przy okazji poprzednich zwycięstw, również i tym razem nie krył ogromnych emocji. Do sieci trafiło nagranie z szatni, na którym Polak cieszy się z wygranej i zapowiada, że będzie przyszłym mistrzem federacji UFC.

– Numer jeden! Ku*wa mać, wiedziałem! Wiedziałem! Czwarty bonus, pięć walk. Przyszły mistrz. Na pewno, przyszły mistrz – krzyczał „Gamer”.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Odpłynął, czy nie odpłynął? Ngannou i Gane w dyskusji podczas konferencji prasowej!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.