PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Jaś Kapela rzuca butem w „Bagietę”! Przerwany face-to-face na ważeniu Prime Show MMA 2!

Za nami ceremonia ważenia przed sobotnią galą Prime Show MMA 2: Kosmos. W jej trakcie doszło do kilku przepychanek i utarczek między zawodnikami, którzy nawet ze sobą nie walczą!

Już w tę sobotę 9 lipca dojdzie do kolejnego wydarzenia w świecie freak fightów. W Gdyni Arena odbędzie się gala Prime Show MMA 2, na której zobaczymy takie postaci, jak znany z walk na gołe pięści Adam Soroko, senegalski „Bombardier”, czy uczestnik Warsaw Shore„Stifler”.

Podczas oficjalnej ceremonii ważenia doszło do kolejnego spięcia pomiędzy Jasiem Kapelą, a Michałem „Bagietką” Gorzelańczykiem. Temu drugiemu ewidentnie nie spodobał się szalik lewicowego aktywisty z napisami „2137”, mającym odnosić się do godziny śmierci papieża, Jana Pawła II. Skonfliktowani zawodnicy, którzy nie walczą ze sobą na gali, spotkali się mijając na podeście z wagą.

– Jestem dosyć wkurwiony na Kapelę, jebanego kurwa śmiecia, to teraz cię mogę poskładać! – rzucił w kierunku rywala podczas spotkania twarzą w twarz ze swoim oponentem, „Bagieta”.

Pamiętaj, że jak Kapela mnie jutro wkurwi, to dostaniesz jeszcze większy wpierdol, niż masz dostać! Sorry, memory, na kimś się wyżyję.

Chwilę później interweniować musiała ochrona. Jaś Kapela rzucił butem w Gorzelańczyka, na którego rzuciło się aż dwóch ochroniarzy!

Sprawdź!  Norman Parke zawodnikiem PRIME SHOW MMA! Zawalczy na zbliżającej się gali

Sytuacja rozpoczyna się od 1:05:39.

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w Fortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Obstaw Prime MMA 2 BEZ RYZYKA!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.