PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Bójka podczas ważenia przed Prime Show MMA 2! Rękoczyny pomiędzy „Gorylem” i „Kajmano”!

Ceremonia ważenia przed Prime Show MMA 2 nie mogła obyć się bez dymów! Te zaserwowali już pierwsi zawodnicy, którzy otworzą galę w pojedynku bokserskim.

-> Prime Show MMA 2 obstawisz BEZ RYZYKA w Fortunie!

Gala Prime Show MMA 2 odbędzie się już 9 lipca. Podczas show w Gdynia Arenie odbędą się takie pojedynki, jak Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski, czy znany z 18-sekunodwego nokautu na KSW „Bombardier” vs. były uczestnik Warsaw Shore, „Stifler”.

Dzień przed wydarzeniem odbyła się ceremonia ważenia zawodników. Już podczas pierwszego spotkania twarzą w twarz, pomiędzy Szymonem „Gorylem” Pilancem, a Kacprem „Kajmano” Kabarą doszło do bójki! Zawodnicy uderzyli się nawzajem, a we wszystkim interweniować musiała ochrona.

Nie była to jedyna przepychanka podczas ceremonii ważenia. Niedługo później Jaś Kapela rzucił butem w Michała „Bagietę” Gorzelańczyka, a po ważeniu Piotra Kałuskiego i Marcina Wrzoska wybuchła awantura po pojawieniu się zawodnika konkurencyjnej federacji HIGH League.

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w Fortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Don Kasjo stanowczo o walce z Pudzianowskim: "W mojej dyscyplinie robię go do jednej bramki"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Obstaw Prime MMA 2 BEZ RYZYKA!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.