High LeaguePRIME SHOW MMA

Denis Załęcki zmierzy się z Normanem Parke? „Możemy się bić w jego formule, czyli MMA”

Czy w końcu dojdzie do walki pomiędzy Normanem Parke i Denisem Załęckim? Obaj zawodnicy są zainteresowani takim pojedynkiem.

O zestawieniu „Bad Boya” z Irlandczykiem mówi się już od dłuższego czasu. Obaj bili się na gali EFM Show 2 i przy okazji wydarzenia doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań za pośrednictwem social mediów. „Stormin” przyznał wówczas, że może zmierzyć się z Załęckim, jeśli dogadają się co do limitu wagowego.

Denis Załęcki zawalczy z Normanem Parke?

Ostatecznie jednak temat ucichł i nie udało się zestawić ze sobą zawodników. Od tamtej gali Parke stoczył cztery pojedynki i odniósł trzy zwycięstwa. Pokonał „Popka”, Piotra Szeligę, a w ostatnim starciu Grzegorza Szulakowskiego.

Natomiast Załęcki od walki w Bułgarii wchodził do klatki dwukrotnie. Najpierw w K-1 pokonał Alana Kwiecińskiego, a następnie zadebiutował w formule MMA i po jednogłośnej decyzji poniósł porażkę w starciu z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Teraz zawodnicy ponownie zostali zapytani o potencjalną walką i wyrazili chęć wejścia do klatki. Na swoim Instastory Parke wyjaśnił jednak, że musi być to formuła MMA – Jeśli ci goście chcą ze mną walczyć, niech walczą na zasadach MMA – odpowiedział pytany o walkę z „Don Diego” lub Denisem.

Sprawdź!  Załęccy vs Murańscy? Denis komentuje pomysł na walkę 2vs2: "Pobiłaby rekord PPV. Milion na pewno bym musiał dostać"

Załęcki natomiast zdradził, że może zmierzyć się z Irlandczykiem na jego zasadach, jednak dopiero w przyszłym roku. Teraz ma przed sobą inne starcia oraz zamierza skupić się na treningach.

– Po nowym roku jak najbardziej, bo teraz mam naprawdę ciekawe walki i śmiało w jego formule możemy się bić, czyli MMA. Trener, z którym podjąłem współpracę, zrobi ze mnie dobrego zawodnika MMA i bijemy się tylko z najlepszymi.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.