FAME MMA

(VIDEO) Jacek Murański o rywalu, z którym zawalczy na FAME 13: „Zawodnik z dużą przyszłością w KSW i przyszłością zawodową”

Już w najbliższą sobotę na gali FAME 12 w klatce zadebiutuje Jacek Murański. Nie będzie to jednak zwykły pojedynek w formule MMA.

20 listopada odbędzie się głośne starcie w świecie freak fightów. Kontuzjowany Mateusz nie może zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, więc zastąpi go jego ojciec Jacek, który postawił bardzo nietypowe warunki co do zasad tego starcia.

Walka odbędzie się na dystansie 5 rund po 2 minuty. Zawodnicy zamiast w oktagonie zmierzą sie w klatce „rzymskiej” o wymiarach 3 metry na 3 metry. Ponadto będą mogli używać łokci. Murański chciał również walczyć na gołe pięści wraz z uderzeniami głową, jednak żaden z arbitrów nie podjął się sędziowania takiego starcia.

Pojedynek Murański vs Tańcula razem ze starciem wieczoru „Don Kasjo” vs Wrzosek to bez wątpienia zestawienia, które będą cieszyć się największym zainteresowaniem. W każdej z walk jest sporo złej krwi i mocny konflikt, który zapewni dodatkowe emocje.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Tak Piotr Szeliga znokautował swojego rywala! "Wujaszek Fericze" trafił do szpitala i dostał szokujące wiadomości od kibiców : "Wyzywano mnie od kur*w, szmat, napluto mi w ryj!"

Otwórz konto -> tutaj

Jacek Murański to jednak wielka niewiadoma. Nikt nie wie, w jakiej jest formie i co może zaprezentować w klatce. W MMA miał zadebiutować na gali Elite Fighters 2 w starciu z Marcinem Najmanem, jednak „El Testosteron” mimo podpisanego kontraktu postanowił się wycofać.

Kolejną walkę „Muran” ma stoczyć na następnej gali FAME w przyszłym roku, na którą podpisał już kontrakt. W rozmowie z portalem Fansportu.pl został zapytany o zestawienie na FAME 13.

Teraz jest nowy, na gorąco spisany kontrakt, tamten jest dalej podpisany w realizacji. Następny element zdrowie Mateusza, więc ja się skupiam na zdrowiu Mateusza, na swojej walce, którą mam za 5 dni, no i tyle, nie będę wybiegał w przyszłość co do 13. Zobaczymy, co los przyniesie – przyznał Murański.

Początkowo mówiono, że Jacek zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW. Teraz przyznał on, że rywal to fighter z przyszłością w profesjonalnym MMA.

Jestem podpisany na zawodnika z przyszłością w KSW, dużą przyszłością w KSW i przyszłością zawodową. Ciężkiego, powyżej 120 kilogramów – dodał Jacek Murański.

Sprawdź!  Życiński o pozwie FAME na milion złotych: "Próbowali nam galę zniszczyć. Dopiero jak zobaczyli, że wyszło, to..."

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.