FAME MMA

(VIDEO) Gorąco na linii „Don Kasjo” – „Nitro”: „Jesteś nieudacznikiem, jeden z Twoich największych kompleksów to…”

Znowu iskrzy pomiędzy Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim oraz Sergiuszem „Nitro” Górskim. „Kasjo” w niewybrednych słowach odpowiedział na swoim InstaStories na pytanie swojego fana odnośnie YouTubera. „Nitro” nie pozostał mu dłużny i zripostował zamieszczone obelgi.

Konflikt pomiędzy tą dwójką ciągnie się już od ponad roku. Jego początek to marzec 2021 i okres tuż po ogłoszeniu walki „Don Kasjo” vs. Norman Parke na FAME MMA 10. Na jednym ze swoich live’ów „Nitro” bardzo odważnie stwierdził, że były mistrz KSW pokona byłego uczestnika Warsaw Shore w boksie, nokautując go w przeciągu 30 sekund. Wypowiedź YouTubera nie spodobała się Życińskiemu, który bardzo odważnie zaproponował mu zakład o 100 tys. złotych.

– Możecie przekazać „Nitro” , że chętnie się z nim założę o 100 tysięcy. Jeżeli jest taki pewny, że mnie znokautuje pałka w 30-sekund. Mogę się założyć o 100 tysięcy, że tak nie będzie. Jak jest taki kozak to niech podjeżdża, od razu możemy gotówkę na stół przekazał włodarzom i oni przekażą wygranemu, bo ja nie mam z tym problemu.

Don Kasjo” podczas swoich wypowiedzi w tamtym okresie nie szczędził Górskiemu złośliwości nazywając go „Mleko”, a także określając go sformułowaniem „kozak w necie, piz** w świecie”.

Sprawdź!  Tede otrzymał ofertę na walkę! Zarobiłby tyle co Adamek i Mamed... ŁĄCZNIE!

Nitro: Kasjo jedzie mi po dziewczynie i po dziecku

Po walce „Don Kasjo” z Normanem Parke wydawało się, że konflikt z „Nitro” ulegnie wyciszeniu. Tak zresztą było do gali FAME MMA 12, podczas której Życiński zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem i Michałem „Boxdelem” Baronem. Na 2 dni przed tym wydarzeniem podczas F2F z „Boxdelem” , włodarz zaproponował, aby zatelefonować do „Nitro” , z którym „Kasjo” nie podał sobie ręki.

Podczas ponad 20-minutowej rozmowy padło wiele wzajemnych oskarżeń i obleg.

– Moje słowa wziął do siebie bardzo personalnie, ostatnie jedzie mi po dziecku, czy po dziewczynie, mówiąc o tym, że jest nieszczęśliwa – stwierdził „Nitro” . „Don Kasjo” nie pozostał mu dłużny i odpowiedział od razu:

– Kłamiesz teraz. Interpretujesz to tak specjalnie. Wcześniej „Boxdel” mówił o manipulacji i teraz też to robisz. Ubierasz to w ładne słowa, bo teraz jesteś live, a wiesz jak powiedziałeś.

Kasjo: On jest mocny tylko w gębie, dostaje w piz** nawet od streamerów

Przez kolejne kilka miesięcy konflikt uległ kolejnemu wyciszeniu. „Nitro” został zawodnikiem FAME MMA, przegrywając na galach o numerach 13 i 14 z yotuberem Pawłem „TheUnboxallem” Smektalskim oraz streamerem Marcinem „Xayoo” Majkutem.

Sprawdź!  Eddie Alvarez odchodzi z ONE Championship! Pomysł Borysa Mańkowskiego dojdzie do skutku?

W międzyczasie Kasjusz postanowił odejść z FAME MMA i zostać twarzą organizacji PRIME SHOW MMA. Co ciekawe „Nitro” pojawił się na pierwszej gali PRIME jako gość w studio. W trakcie swoich wypowiedziach drwił z organizacji, mówiąc, że taką oprawę i tak mało osób na widowni widział ostatni raz podczas FAME MMA 2.

Don Kasjo” nie skomentował tego występu swojego werbalnego oponenta. Kiedy wydawało się, że nie ma już ochoty na przeciąganie tego konfliktu, to dosyć niespodziewanie odpowiedział na słowa swojego fana, który podczas serii Q&A na jego InstaStories zadał mu pytanie, dlaczego nie wyśmiał Górskiego za porażki, które poniósł podczas walk w oktagonie.

– Myślę, że takiej piz** nie trzeba nawet podsumowywać. Przed swoim komputerem on jest mocny w gębie, a tak to dostaje w piz** nawet od streamerów. Nawet Jaś Kapela jest dla niego za mocny, więc lepiej niech gnije przed komputerem.

W odpowiedzi „Nitro” postanowił uderzyć w „Don Kasjo” poprzez jego współpracę z PRIME.

Sprawdź!  Tańcula będzie kibicował... Jackowi Murańskiemu! Mocna odpowiedź kibiców! Stoją po stronie Pasuta

– Ludzi powinni rozliczać za to, do czego są zakontraktowani. Kasjusza PRIME wziął po to, aby wypromował im galę, żeby to było duże, ale też się nie udało. Cały zarząd musi do mnie dzwonić 5 razy w tygodniu, czy im pomogę z promocją.

Taka wypowiedź Sergiusza spowodowała, że Kasjusz jeszcze raz postanowił zabrać głos w tej sprawie.

– Jeden z jego największych kompleksów to jest „Don Kasjo” . Musi wymyślać na inne tematy, konfabulować. Musi mówić o innych rzeczach, choć temat był inny. Ja tylko powiedziałem jaką jest piz**. I to każdy wie. On zaczyna gadać o PRIME, że 5 razy w tygodniu do niego piszą. Kto kur** do Ciebie pisze? To ty ostatnio ze swoim menadżerkiem powiedziałeś, że nawet godzinę przed jak Ci damy znać, to będziesz stremował.

Znając charakter zarówno Kasjusza, jak i Sergiusza możemy być pewni, że to nie ostatnia odsłona ich długiego konfliktu. Można się tylko domyślać, czy włodarze PRIME rzeczywiście namawiają YouTubera do promocji gali i czy ponownie zaszczyci to wydarzenie swoją obecnością.

Źródło: YouTube

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.