UFC

(VIDEO) Gamrot pokazuje duszenie na dziennikarzu! O mało nie zrobił mu krzywdy: „Czarno mi się zrobiło! Uspokój się”

Wygląda na to, że Mateusz Gamrot nigdy nie odpuszcza, nawet gdy jedynie chce zaprezentować technikę, o czym przekonał się dziennikarz Kanału Sportowego.

Mateusz Gamrot to najlepszy polski zawodnik kategorii lekkiej, który ma za sobą świetną serię 4 zwycięstw z rzędu w największej organizacji MMA na świecie, jaką jest UFC. Po ostatniej wygranej z Armanem Tsarukyanem jako pierwszy Polak w historii awansował do top 10 dywizji lekkiej. Aktualnie zajmuje 9 miejsce.

Mateusz Gamrot dusi dziennikarza

Fighter został zaproszony do programu Hejt Park na Kanale Sportowym, w trakcie którego postanowił zaprezentować dziennikarzowi jak wykonać poprawne duszenie gilotynowe.

Maciej Turski nie był jednak przygotowany na to, że Gamrot włoży w to tyle aż tyle siły. Zawodnik UFC chwycił i podniósł dziennikarza, który zaczął się dusić, jednocześnie tłumaczył mu, jak wykonywać gilotynę.

– Ja już nie chcę tego… Jak mi się czarno zrobiło… Uspokój się – mówił Turski, który wyraźnie miał dość.

Natomiast Mateusz Gamrot poradził mu, by po prostu klepał, gdy coś zaczyna się dziać. Dziennikarz jednak nie spodziewał się takiego obrotu spraw i nie był na to przygotowany.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Khabib pod wrażeniem! Zabrał głos po wale Gamrota: "Chcę zobaczyć kolejne 5 rund. Co za pojedynek"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.