FAME MMA

(VIDEO) FAME przypomina debiut Jacka Murańskiego! Już w piątek rewanż z Arkadiuszem Tańculą!

Organizacja FAME przy okazji nadchodzącej gali przypomina debiut Jacka Murańskiego, w którym nie brakowało dużych kontrowersji.

Tym razem wyjątkowo, bo w piątek odbędzie się gala FAME 15, podczas której do klatki powróci stary „Muran”. Ponownie stanie on do walki z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe, „Aroy” najpierw zmierzy się z Mateuszem Murańskim w formule MMA, a dopiero po tym starciu wejdzie z jego ojcem do klatki rzymskiej.

Takie zasady sprawiają, że Jacek ma znacznie większe szanse na zwycięstwo, gdyż Tańcula będzie zmęczony po pierwszym pojedynku. Ponadto tym razem „Muran” ma za sobą bardzo mocne przygotowania pod okiem trenera Roberta Maruszaka.

FAME przypomina debiut Murańskiego

Przed galą FAME 15 federacja postanowiła opublikować pierwszą walkę pomiędzy Jackiem i Tańculą, która odbyła się na 12 edycji. Był to debiut Murańskiego, który zastąpił kontuzjowanego syna i wyszedł do klatki bez żadnych przygotować. Jak twierdził, sam miał również problemy ze zdrowiem, przez co nie mógł wyprowadzać ciosów.

Znacznie młodszy i lepiej przygotowany Tańcula brutalnie rozbijał Jacka od początku walki. „Muran” niestety cały czas łamał przepisy, łapiąc się siatki, czy też gryząc swojego rywala. W czwartej odsłonie sędzia uznał, że zrobił to zbyt wiele razy, po czym przerwał starcie.

Sprawdź!  Tyburski szczerze o powrocie Denisa Załęckiego: "Bez głowy jesteś nikim" [WIDEO]

Zarówno kibice, jak i sami zawodnicy liczyli na to, że rozstrzygnie się w całkiem inny sposób. Już w piątek dojdzie do kolejnych dwóch walk, który ostatecznie mają zakończyć konflikt pomiędzy Tańculą i Murańskimi.

Kursy bukmacherskie na rewanż Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.