FAME MMA

(VIDEO) Fabijański ciężko znokautowany! Wac Toja masakruje w 35 sekund!

Za nami co-main event gali FAME 17. Na karcie walk został już tylko jeden pojedynek, w którym Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem.

Tym razem w klatce zmierzyło się ze sobą dwóch debiutantów. Po raz pierwszy w życiu do klatki wszedł raper Wacław Osiecki znany jako „Wac Toja” oraz aktor Sebastian Fabijański, który w oczach bukmacherów był ogromnym faworytem.

Od samego początku „Wac Toja” był skazywany na porażkę. Większym underdogiem na całej karcie walk był jedynie Cezary Jóźwik, który bił się z bardziej doświadczonym „Gimperem”.

Fabijański dłużej miał trenować sporty walki, jednak „Wac Toja” sprawił ogromną niespodziankę. Dominował od samego początku i błyskawicznie znokautował rywala. Potrzebował tylko 35 sekund!

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

“Wac Toja” od razu zaczyna od wymian bokserskich. Był nokdaun Wacława, a Fabijański oberwał jeszcze kopnięciem w krocze. Powrót do akcji “Wac Toja” rusza z kolejnymi uderzeniami. Potężna seria i Sebastian Fabijański ląduje na deskach!

Sprawdź!  Piotr Szeliga zapowiada ciężki nokaut na "Arabie"! "Nie mrugajcie, to będzie w 1 rundzie…"

Oficjalny wynik: Wacław “Wac Toja” Osiecki wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.