PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Dominacja „Kajmano”! Kończy rywala w pierwszej rundzie i otwiera Prime Show MMA 2!

Za nami pierwszy pojedynek otwierający galę Prime Show MMA 2. Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, w tym ciekawe debiuty.

W main evencie czeka na nas starcie pomiędzy Normanem Parke i Grzegorzem Szulakowskim. Zwycięzca następnie będzie mógł zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim o pas Króla. Swój pojedynek na gali freakowej stoczy także inny były zawodnik KSW.

Marcin Wrzosek początkowo miał zmierzyć się z „Arabem”, jednak ten kilka dni przed galą zrezygnował. „Polish Zombie” stanie do walki z 70 kg cięższy Piotrem Kałuskim znanym jako „Ochroniarz oszusta z Tindera”. Podobna różnica kilogramów będzie także w starciu „Stiflera” z „Bombardierem”.

Galę Prime Show MMA 2 otworzyła walka dwóch debiutantów. W klatce naprzeciwko siebie stanęli Szymon „Goryl” Pilanc i Kacper „Kajmano” Kabara.

RELACJA

Runda 1:

Pierwsze ciosy rozpoczął Gorys, ale dużo celniejszy był Kajmano, który zaczął wywierać presję. Po wielu kombinacjach sędzia wyliczył Szymona na stojąco. Po wznowieniu Kacper ruszył do przodu, ale otrzymał na szczękę dwa celne ciosy Goryla. Kajmano znów zasypał rywala ciosami, który stał tylko za podwójną gardą. Po bezradności Szymona sędzia postanowił znów liczyć na stojąco. Z powodu braku chęci Goryla na kontynuowania walki wyliczył go i starcie zostało przerwane.

Sprawdź!  Stifler szczerze o walce z Bombardierem. Liczy na krótkie starcie: "Chciałbym go znokautować albo żeby doznał kontuzji"

Kacper „Kajmano” Kabara pokonał przez TKO Szymona „Goryla ” Pilanca

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.