High League

(VIDEO) Dojdzie do walki Załęcki vs Szeliga? Denis komentuje! „Do pionu bym go ustawił. Szybki nokaut by dostał”

Denis Załęcki podsumował swoją konfrontację z Piotrem Szeligą, do której doszło na trybunach podczas jednej z gal. Przyznał, że jest otwarty na ewentualną walkę w klatce.

Podczas gali FAME 16 doszło do głośnej awantury, która obiegła cały Internet. „Szeli” skonfrontował się z „Bad Boyem” oraz Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim i został kilkukrotnie uderzony z liścia. Teraz Denis w ostatnim wywiadzie skomentował tamte wydarzenia.

Denis otwarty na walkę z Szeligą

W najnowszej rozmowie z fansportu.pl Denis przyznał, że nie żałuje zaatakowania Szeligi. Pomiędzy nimi jest bardzo dużo złej krwi i Załęcki wyjaśnił, że nie chce wdawać się w szczegóły, jednak jeśli będzie trzeba, to poruszy ten temat.

Przyznał również, że jest otwarty na walkę. Co ciekawe, nie widzi w Szelidze dużego wyzwania. Zapowiedział, że łatwo by się z nim rozprawił i zapewne skończyłoby się szybkim nokautem. Starcie z takim rywalem nie traktuje jak wyzwanie, a łatwy sposób na zarobienie pieniędzy.

VIDEO:

– Nie żałuję. Ja zrobiłem dobrze, uwierzyłem koledze na słowo i to mi tylko wystarczy. Piotruś zachował się bardzo nieładnie, bardzo nieelegancko. Nie będę mówił co zrobić, bo mi się nawet nie chce tego roztrząsać. Jak będzie się podpruwał, to powiem od A do Z. Możemy zrobić walkę, ja jestem otwarty. Ta walka będzie na pewno w chuj głośna.

– Ja jestem otwarty. Najchętniej bym robił tak. Był Kubiszyn, był Szpilka, teraz niech dadzą mi też freak fightera, Szeligę. Żebym mógł go ubić. To dla mnie nie jest walka, to są szybko zarobione pieniądze. Później znowu mogę mieć Omielańczuka, później znowu jakiegoś kota – przyznał, po czym na zakończenie dodał – Zaraz do pionu bym go ustawił. Szybki nokaut by dostał.

Cały wywiad z Denisem Załęckim znajdziesz –TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.