Clout MMA

Omielańczuk musiał zgodzić się na wszystkie żądania Denisa! „Rozpłakał się ostry pitbull”

Już dzisiaj odbędzie się konferencja poprzedzająca galę Clout MMA 2, podczas której dojdzie do konfrontacji Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim.

Reprezentant WCA będzie miał okazję poruszyć temat negocjacji, gdyż jak wiadomo, były one bardzo ciężkie. W pewnym momencie Omielańczuk nawet postanowił się wycofać, jednak ostatecznie udało się dojść do porozumienia. Pojedynek odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Omielańczuk ujawnił, że jego rywal nie chciał zgodzić się na żadne inne warunki. Kiedy zaproponowano mu dodatkowe uderzenia łokciami w walce bokserskiej, zagroził, że w ogóle nie będzie się bił.

Zdaniem Omielańczuka pokazuje to słabość Załęckiego. Zawodnik z Torunia bowiem cały czas nazywa weterana „dziadkiem” czy „emerytem”. Kiedy jednak ma dojść do pojedynku, Daniel musiał zgodzić się na wszystkie jego żądania.

– Już się rozpłakał. Powiedział, że nie w K-1, to byłem w stanie to zrozumieć, bo kontuzja. Chciałem, żebyśmy dorzucili łokcie, to powiedział, że nie będzie w ogóle walczył. Ostry pitbull, „Bad boy” groźny, mówi, że jestem emerytem, dziadkiem i boi się z dziadkiem bić. Kolejny raz pokazał, że jest słabą osobą i dużo krzyczy.

Kursy bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs Załęcki

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Sprawdź!  Chore pieniądze oferowane Quebonafide! Raper mógł pobić ABSOLUTNY rekord!

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a za pierwszy depozyt – kolejne 10 zł. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.