MMA

(VIDEO) Ciężki nokaut w 5 sekund! Po jednym kopnięciu pożałował niesportowego zachowania

Podczas brytyjskiej gali organizowanej przez British Fighting Championship doszło do wyjątkowej sytuacji. Jeden z zawodników szybko pożałował swojego zachowania.

W co-main evencie BFC 1: Finally! Umakhan Ibragimov, który na swoim koncie ma 4 nokauty i jedną porażkę zmierzył się z debiutującym w formule MMA Benem Dosterem. Pojedynek był zakontraktowany na trzy rundy, jednak Rosjaninowi wystarczyło tylko jedno kopnięcie.

Doster od początku starcia zmierzał w kierunku rywala z wyciągniętą ręką, aby zbić się rękawicami. Debiutant liczył na to, że uda mu się wykorzystać na nieuwagę przeciwnika, i wyprowadził low-kicka, jednak Rosjanin był skupiony i nie przeoczył kopnięcia.

Ibragimov zrobił dwa kroki do tyłu i wysokim kopnięciem trafił rywala prosto w głowę. Wykorzystał to, że Doster walczył z opuszczonymi rękami. Zawodnik padł nieprzytomny i wylądował twarzą na macie. Cały pojedynek trwał zaledwie 5 sekund.

Pamiętacie, jak ten gość mówił o debiucie w MMA i prosił, żeby ludzie trzymali za niego kciuki? Niewiarygodne, jak to zatoczyło pełny krąg – czytamy w komentarzu pod nagraniem z walki.

WIELKA GALA UFC 267

Już w sobotę 30 października odbędzie się gala UFC 267, na której zawalczy Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura i mistrz wagi półciężkiej Jan BłachowiczPoczątek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Sprawdź!  "Mini Majk" chce walczyć z Sylwestrem Wardęgą. Youtuber odpowiada - "To jest ku**a pułapka"

Oglądaj UFC 267 <

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.