UFC

(VIDEO) Ciężki nokaut na UFC 264! Tai Tuivasa w pierwszej rundzie ubija Greg Hardy’ego.

Za nami pojedynek wagi ciężkiej na UFC 264. W tym boju wystąpili Tai Tuivasa i Greg Hardy. I choć trwał niewiele ponad minutę, było to kapitalne show!

TAI TUIVASA VS GREG HARDY WALKA

Greg Hardy jest byłym graczem futbolu amerykańskiego. Rywalizował w najlepszej lidze w tej dyscyplinie jaką jest NFL. Karierę w MMA rozpoczął w 2018 roku. Przez ten okres stoczył już 11 pojedynków. W ubiegłym roku stoczył 3 walki z czego wygrał dwie z nich. Zwyciężał z Yorganem De Castro i  Mauricem Greenem. Na UFC Vegas 19 przegrał przez techniczny nokaut z naszym rodakiem Marcinem Tyburą.

Tai Tuivasa związany jest z od 2017 roku. W niemal każdym swoim boju dąży do zakończenia walki przed czasem . W ostatnim pojedynku na UFC 254 pokonał Stefana Struve’a czym przerwał swoją fatalną serię trzech przegranych z rzędu. W swoim poprzednim występie na UFC Vegas 22 zwyciężył z Harrym Hunsuckerem.

UFC 264: TAI TUIVASA VS GREG HARDY

Runda 1:

Tuivasa rozpoczął od naprawdę mocnych kopnięć na łydkę Hardy’ego. Uniknął kilku ciosów i dalej kontynuował pracę nad nogą Amerykanina. Greg próbował odpowiedzieć sierpami, zachwiał nawet Australijczyka… ALE NADZIAŁ SIĘ NA LEWĄ PIĘŚĆ „BAM BAMA”! Ależ KO!

Wynik: Zwycięzca przez KO w pierwszej rundzie (1:07) Tai Tuivasa!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *