High League

(VIDEO) Brat Pudzianowskiego pomaga Najmanowi w przygotowaniach! „Jedziemy ze starym Fraglesem”

Marcin Najman opublikował właśnie nagranie z przygotowań i zdradził, że w treningach do gali High League 6 pomaga mu jeden z braci Pudzianowskich.

Już 18 marca odbędzie się gala High League 6, podczas której do klatki powróci „El Testosteron”. W main evencie wydarzenia stoczy jeden z największych pojedynków we freak fightach i zmierzy się z Jackiem Murańskim na zasadach boksu birmańskiego.

Pudzianowski pomaga Najmanowi w przygotowaniach

Wygląda na to, że „El Testosteron” po raz pierwszy od dawna naprawdę mocno przygotowuje się do swojej walki. Regularnie publikuje nagrania z różnych treningów, kiedy wcześniej zazwyczaj prezentował jedynie pracę na worku czy walkę z cieniem.

Co ciekawe, tym razem pomaga mu najstarszy z braci Pudzianowskich, który jakiś czas temu zdradził, że sam przygotowuje się do debiutu. Najman miał już do czynienia z całym rodzeństwem. Najpierw Mariusz rozniósł „El Testosterona” w walce na KSW, a niedawno Krystian wbił w niego szpilkę, pisząc o nim – Znawca, który wszystkie walki ma w plecy, zejdź na ziemię.

Teraz razem z Dominikiem trenuje przed High League 6. Na swoich social mediach opublikował nagranie, przy którym napisał:

Sprawdź!  (VIDEO) Jest decyzja w sprawie MMA-VIP 4! Burmistrz Wielunia odpowiedział na ofertę Stanowskiego! "Trzeba było tak od razu…"

– Dzięki Pudzian Senior za dociążenie na dzisiejszym treningu. Jedziemy ze Starym Fraglesem do spodu.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.