FAME MMA

(VIDEO) Arkadiusz Wrzosek na ringu z gwiazdą FAME! Poleciały mocne ciosy: „Najlepszy kickboxer w Europie, a obok Arek Wrzosek”

Do sieci trafiło nagranie ze spotkania gwiazdy FAME z jednym z najlepszych polskich kickboxerów. Arek Wrzosek wyprowadził kilka mocnych ciosów.

Wrzosek to były zawodnik Glory, czyli największej na świecie organizacji kickboxerskiej, z której został zwolniony w mocno kontrowersyjny sposób. Na gali nr. 80 Polak ponownie zmierzył się z legendarnym Badrem Harim, którego znokautował w pierwszym pojedynku.

Arek ponownie radził sobie lepiej i posłał na deski rywala. Wtedy na trybunach doszło do awantury pomiędzy tak zwaną Armią Hariego i kibicami Wrzoska. Do afery doszło nie tylko poza ringiem, ale także na nim, gdyż w momencie, gdy Polak uspokajał swoich fanów, rywal jeszcze bardziej ich prowokował.

Ostatecznie na trybunach doszło do zamieszek i bójek, a gala musiała zostać przerwana. Zgodnie z zasadami starcie poprzez decyzję techniczną zwyciężył Arkadiusz Wrzosek, jednak organizacja bez informowania zawodnika zmieniła wynik pojedynku na remis i rozwiązała kontrakt z fighterem. Jednocześnie Hari w żaden sposób nie został ukarany.

„Nitro” przyjmuje ciosy Arkadiusza Wrzoska

Kilka dni po całej aferze głos zabrał popularny zawodnik FAME Sergiusz „Nitro” Górski, który w żartach zapytał fanów, czy w kolejnym pojedynku powinien zmierzyć się właśnie z Wrzoskiem:

Sprawdź!  "Wiewiór" nadal mistrzem FAME! Całkowita dominacja w parterze!

– Ostatnio zwolnili po dużym skandalu z jednej z najlepszych organizacji K1 na świecie polskiego zawodnika, Arkadiusza Wrzoska. Myślicie, że FAME powinien po niego sięgnąć jako mojego rywala na kolejnej gali? Ja jestem gotowy.

W komentarzu kickboxer odpowiedział – Tylko, żeby jego kibice moich nie zaczepiali.

Jak się okazało, gwiazda FAME i kickboxer postanowili się spotkać. Do sieci trafiło nagranie, na którym „Nitro” przyjmuje kilka ciosów Wrzoska. Możemy na filmie usłyszeć, jak obecne na miejscu osoby żartują, że w przeciwieństwie do Badra Hariego freak fighter ustał po kopnięciu Arkadiusza.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Don Kasjo powróci do MMA pod szalonym warunkiem: "W Polsce nie widzę godnego rywala. Musieliby ściągnąć Khabiba"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.