KSW

Będzie rewanż z Mamedem? Roberto Soldić odpowiada legendzie KSW!

Wygląda na to, że Roberto Soldić dotrzyma słowa, jakie dał Mamedowi i zobaczymy głośny rewanż na szczycie kategorii średniej.

Zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się na gali KSW 65 w grudniu 2021 roku. Starcie zakończyło się w drugiej odsłonie po potężnym ciosie Soldicia. Chorwat znokautował Mameda lewym sierpowym i odebrał mu mistrzowski tytuł kategorii średniej.

Khalidov musiał przejść operację ze względu na kontuzję, jaką odniósł po brutalnym uderzeniu, jednak zapowiedział, że powróci do klatki i szybko poruszył temat rewanżu z „RoboCopem”. Jak sam wyjaśniał w wywiadach, kiedy na gali KSW 63 Soldić wybiegł z klatki, żeby poprosić go o starcie, zawodnicy rozmawiali o dwóch pojedynkach, niezależnie od wyniku pierwszej walki.

Jeżeli Roberto zostanie, będę dążył do tego, żeby zawalczyć z nim. Sam powiedział przed walką, jak prosił mnie o walkę, to powiedział, że „zróbmy dwie walki”. Widziałem się z nim teraz na ostatniej gali i rozmawialiśmy o tym. Powiedział, że tak, bo przecież dał słowo. Tak powiedział. On powiedział, że chciałby dwie walki. Czy on wygra, czy ja wygram, chcieliśmy drugiej walki – mówił Mamed w wywiadzie dla kanału MML.

Sprawdź!  Artur Szpilka skazywany na porażkę! Jest coraz większym underdogiem!

Soldić odpowiada Mamedowi

Wygląda na to, że rewanżu chce również sam Roberto. Fighter za pośrednictwem social mediów odpowiedział Mamedowi, który pod ostatnim zdjęciem na Instagramie napisał – Jestem głodny, zmotywowany i skoncentrowany! @RobertoSoldić.

Podwójny mistrz KSW udostępnił na swoim Instastory post Mameda i napisał – W jakim terminie?

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.