UFC

(VIDEO) Andrade przechodzi do historii! Poddaje trójkątem na stojąco!

W walce wieczoru UFC Vegas 52 spotkały się zawodniczki z TOP 10 wagi słomkowej. Jessica Andrade zmierzyła się z Amandą Lemos.

Doświadczona Amanda Lemos już piąty rok z rzędu mierzy się w największej federacji MMA. Brazylijka przegrała w debiucie z Leslie Smith, jednak później nie miała sobie równych. 34-latka odniosła już pięć wygranych z rzędu, kończąc przed czasem między innymi Monteserrat Ruiz, czy też Mirandę Granger. Przed pojedynkiem na UFC Vegas 52 zajmowała dziesiątą lokatę w rankingu dywizji słomkowej.

Do tejże powróciła była mistrzyni, Jessica Andrade. 30-letnia zawodniczka różnie sobie radziła przed występem na UFC Vegas 52, tracąc tytuł, jak i przegrywając z Valentiną Shevchenko na UFC 261. Brazylijka w ostatnim występie na UFC 266 skończyła przez TKO Cynthię Calvillo. Popularna „Bate Estaca” w UFC zadebiutowała w 2013 roku, a mierzyła się z największymi nazwiskami żeńskich dywizji: Joanną Jędrzejczyk, wspomnianą Shevchenko, czy też Karoliną Kowalkiewicz.

Przebieg walki

Runda 1

Andrade zaatakowała jako pierwsza low kickami. Lemos odpowiedziała tym samym. Widać po obu zawodniczkach, że nie mają zamiaru wystrzelać się w pierwszych sekundach. Amandinha ruszyła z wysokim kopnięciem i prostymi na głowę Jessiki Andrade. Była mistrzyni dużo krąży, wyprowadza kolejne niski kopnięci i zaraz też high kick. Lemos zaatakowała blisko podchodząc. Mocne kopnięcie na łydkę Bate Estaki! Ta rusza z kopnięciem żurawia, ale zaraz rywalka straszy high kickiem. Front kich Lemos został wyłapany przez Andrade, które złapała trójkąt rękoma pod siatką! Amandinha broni się przed poddaniem jak może, ale nie daje rady! JESSICA ANDRADE WYGRYWA!

Oficjalny wynik: Jessica Andrade wygrywa przez poddanie (trójkąt rękoma) w 1. rundzie!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.