High League

(VIDEO) Alan Kwieciński przerywa wywiad i wyzywa „Ferrariego”! „Powiedziałem, że nawet teraz mogę do niego wyjść!”

Na gali High League 4 do klatki powróci uznawany za jednego z najlepszych freak fighterów Jakub Nowaczkiewicz. Popularny twórca internetowy w jednym wywiadzie poruszył temat Amadeusza „Ferrariego”, a w rozmowę wplątano Alana Kwiecińskiego.

Gala HIGH League 4 odbędzie się już 17 września w Arenie Gliwice. Main eventem będzie pojedynek o pas kobiet w wadze muszej pomiędzy „Natsu” i Lexy Chaplin, a wcześniej wielkie emocje czekają fanów przy walce Artur Szpilka vs. Denis Załęcki.

Swoją trzecią walkę w federacji stoczy także uznawany za jednego z najlepszych freak fighterów Jakub Nowaczkiewicz. Były amatorski zawodnik MMA spotka się z Cezarym Nykielem, który poległ w ubiegłorocznym debiucie na gali Fame 10. Dla popularnego „Czara” będzie to zatem druga w karierze, a pierwsza pod banderą HIGH League walka.

Alan Kwieciński przerywa wywiad!

W rozmowie z Fansportu TV poruszony został temat Amadeusza „Ferrariego”, który 17 września spotka się z Pawłem Bombą. Roślik z rywalem nie zawiedli oczekiwań i to podczas ich panelu na konferencji prasowej promującej High League 4 działo się najwięcej.

Nowaczkiewicz zapytany o ewentualną potyczkę z „Ferrarim” nie wyraził jasno zainteresowania takim zestawieniem.

Sprawdź!  Mocne słowa Daniela Omielańczuka o walce Załęcki vs. Szpilka! "Zobaczył, że nic nie wchodzi i..."

Jeśli byłoby to w limicie wagowym, to tak… Ale limit wagowy jest taki, że wiesz… Amadeusz jest dużo większy ode mnie, nie ma co pie***lić. Ja wagowo też poszedłem w górę, będę się bił w 70, ale do 77 nie ma szans.

Freak fighter przyznał, że obecna waga, czyli 73-74 kilogramy, jest dla niego wystarczającym wyzwaniem. Wywiad w pewnym momencie przerwał Alan Kwieciński, który od dawna jest skonfliktowany z Roślikiem. Popularny „Alanik” stwierdził, że jest gotów w każdej chwili na starcie z „Ferrarim”, choćby miało to mieć miejsce „tu i teraz”. Zawodnik, który podpadł niedawno kilku fighterom Akademii Sportów Walki Wilanów, nazwał się mistrzem robienia wagi.

– Ja już nie mogę się doczekać! Ja powiedziałem, że mogę zejść teraz, bo jestem półtora miesiąca w balecie. Ja mogę nawet teraz do niego wyjść!

84, ale dla mnie to nie ma problemu! Ja potrafiłem 5-6 kilo zrzucić w jeden dzień! Dla mnie nie ma problemu z wagą, jestem mistrzem w zbijaniu wagi. Serio.

Typy i kursy bukmacherskie na galę High League 4

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  FAME MMA 13 - wyniki ważenia NA ŻYWO!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.