KSW

(VIDEO) Adam Tomasik otwiera galę KSW 68 w Radomiu! Wygrywa z Trzcińskim po jednogłośnej decyzji

Starcie w wadze półciężkiej było pierwszym pojedynkiem nadchodzącej gali KSW 68. W boju tym Marcin Trzciński zmierzył się z Adamem Tomasikiem.

Dla obu zawodników starcia podczas gali KSW 68 były drugim pojedynkiem w okrągłej klatce. Obaj też wyszli do walki po przegranej i chcieli wrócić na drogę zwycięstw. Dla Marcina był to trzeci pojedynek w karierze, a dla Adama siódmy.

Marcin zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 63. Zmierzył się wówczas z Damianem Piwowarczykiem. Starcie od początku było pełne zwrotów akcji i zaskakujących momentów, w których obaj zawodnicy szukali skończenia przed czasem. Dopiero druga odsłona zdecydowała jednak o zakończeniu boju, a Marcin musiał w nim uznać wyższość rywala.

Adam Tomasik po raz pierwszy pojawił się w klatce KSW na gali KSW 64. Jego rywalem był Oumar Sy. W pojedynku tym Polak od początku ruszył do mocnego ataku, po którym spróbował przenieść walkę do parteru, ale ostatecznie to Oumar znalazł się z góry i zaczął rozbijać Tomasika.

Ostatecznie bój zakończył się przegraną Polaka. Dla Adama była to pierwsza porażka w zawodowej karierze. Wchodząc do KSW miał na swoim koncie pięć wygranych z rzędu.

RELACJA

Sprawdź!  Patryk Kaczmarczyk wraca do klatki! Wiemy, z kim zawalczy na KSW 85

Runda 1:

Obaj zawodnicy zaczęli od wyczucia dystansu. Tomasik zaczął wywierać presję na rywalam którego trafił świetnym prawym. Tomasik trafił świetnym kopnięciem na wątrobę i chwile później trafił backfistem. Trzciński jednak nie jest bezbronny. Trafia on pojedyncze ciosy, polując na kontrę. Adam często wpada na ciosy swojego rywala. Po jednej z akcji Tomasik dwukrotnie trafił mocnym prawym cepem. Adam był zdecydowanie celniejszy od rywala. Na minutę przed końcem rundy Tomasik obalił rywala i na chwilę zdobył plecy. Trzciński w kontrze chciał obalić rywala, ale nic z tego nie wyszło. Jednak udało mu się wstać na koniec rundy to on dociskał przeciwnika do klatki.

Runda 2:

Tomasik zaczął od wywierania presji i wypuścił dwa niskie kopnięcia i następnie wystrzelił dwa świetne sierpy. Trzciński na chwilę obalił rywala, ale nie był w stanie go ustabilizować i walka wróciła do stójki. Jednak po kilku sekundach to Tomasik obalił rywala. Po kilku chwilach Adam zajął plecy, jednak walka wróciła do stójki. Trzciński znów poszedł po nogi, ale znów nic z tego nie wyszło. W stójce Tomasik po wymianie z Marcinem obalił rywala i zdobył dosiad. Następnie zdobył plecy skąd starał się obijać Trzcińskiego, co robił do końca tej odsłony.

Sprawdź!  Ogromne pieniądze za walkę! Pudzianowski zdradził, ile zarabia w KSW: "Nie narzekam. Kiedy pracuję w KSW, to..."

Runda 3:

Adam po raz kolejny zaczął wywierać presję. Trzciński trafił dwa prawe w kontrze. Tomasik świetnie pracuje lewym prostym i poluje na prawy sierp, który zachwiał Trzcińskim. Adam powoli pracował i trafiał pojedynczymi ciosami. Po jednym z ciosów trafił rywala lewym wysokim kopnięciem. Następnie Tomasik obalił rywala. Następnie poszedł on za plecy rywala i zaczął pracować nad duszeniem. W końców zaczął obijać korpus rywala. W końcówce rundy walka wróciła do stójki, ale nic ciekawego już się nie wydarzyło.

Adam Tomasik pokonał Marcina Trzcińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów

Karta walk KSW 68

Walka wieczoru – o pas kategorii piórkowej

  • Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)

Karta Główna:

  • Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) vs Tomasz Romanowski (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub)
  • Damian Janikowski (6-4, 4 KO, 1 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
  • Michał Kita (21-13-1, 13 KO, 5 Sub) vs Ricardo Prasel (11-3, 3 KO, 8 Sub)
  • Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) vs Michał Domin (4-2, 2 KO, 1 Sub)
  • Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub)
  • Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) vs Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)
  • Piotr Kacprzak (6-3, 1 KO, 3 Sub) vs Jose Santiago Jr. (11-4 1NC, 3 KO, 3 Sub)
  • Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)
Sprawdź!  KSW 85. Chuzhigaev poddaje Gnidkę w 2. rundzie! [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.