FAME MMA

(VIDEO) Adam Okniński o awanturze z Alanem za kulisami FAME: „Dostał kopa i znowu nas rozdzielili. Niech ma świadomość, że może się wydarzyć coś nieprzyjemnego”

Adam Okniński zabrał głos w sprawie konfrontacji z Alanem Kwiecińskim, do której doszło podczas konferencji przed galą FAME 17.

W ostatnim czasie zaostrzył się konflikt pomiędzy „Alanikiem” i Akademią Sportów Walki Wilanów. Do wymiany zdań doszło pomiędzy freak fighterem a Michałem Pasternakiem, mocne słowa padły także ze strony Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

Jednak Okniński jako jedyny wdał się w awanturę z Alanem. Postanowił zainterweniować, kiedy ten podczas konferencji krzyczał w stronę Amadeusza i obrażał go.

Okniński o awanturze z Alanem

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl do sprawy odniósł się sam Okniński, który zdradził, że przepychanki miały miejsce nie tylko przed kamerami, ale także za kulisami, gdzie doszło do spotkania zawodników. Syn trenera wyjaśnił, że lepiej, aby Kwieciński zwracał uwagę na to, co mówi pod adresem Mirosława i jego klubu:

Ani go nie uderzyłem z pięści czy coś, bez przesady, ale gość cały czas ubliża mojemu klubowi, mojemu tacie, Amadeuszowi. Nawet nie wie, o czym on mówi, ale podłapał od kogoś i cały czas te swoje brednie wygaduje. Ochrona mnie wyprowadziła, staliśmy sobie poza sceną, nagle wychodzi ten cymbał i znowu coś.

Dostał kopa na bęben i znowu nas rozdzielili. Takie tam przepychanki. Niech uważa na to, co mówi, bo zawsze inaczej możemy go potraktować. Niech ma świadomość, że jeśli gada na nasz klub, to może się coś nieprzyjemnego wydarzyć.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.